Monika Mrozowska to aktorka, która może być najbardziej kojarzona z roli Majki z Rodziny Zastępczej. Właśnie podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie wyjątkowo przykrą wiadomością. Jest w żałobie.

W tym celu opublikowała też wzruszający post, w którym wspomina przedwcześnie zmarłą przyjaciółkę.

Monika Mrozowska żegna przyjaciółkę

Jak możemy zrozumieć z opublikowanego przez aktorkę posta, jej przyjaciółka Patrycja zmarła, nie mając nawet 30 lat na karku. Jak się okazuje, bardzo długo borykała się z problemami zdrowotnymi, które jednak w pewnym momencie zwalczyła.

– Pati 4 lata temu dostała drugie życie. Po wielu latach męczących dializ i marnych rokowaniach lekarzy na udany przeszczep (przez długi czas ze względu na choroby współistniejące nie chcieli jej do takiej operacji zakwalifikować) dostała nową nerkę – napisała aktorka.

Pomimo przeciwności losu Patrycja była według swojej przyjaciółki jedną z najbardziej pozytywnych osób i zawsze zarażała ludzi dookoła swoim entuzjazmem. Monika Mrozowska chwaliła ją dalej, zaznaczając, że byłą niezwykle ambitną i zorganizowaną kobietą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Wydawało mi się, że to ja rozciągam dobę do granic możliwości, ale przy Pati wyglądałam, jakbym się pół dnia obijała – chwaliła przyjaciółkę aktorka.

Na koniec Monika Mrozowska czule pożegnała swoją dobrą koleżankę. Czytając ostatnie zdania jej wpisu, można poczuć autentyczny żal. Widać po nich, jak ważną osobą w życiu swoich bliskich musiała być Patrycja.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”