Związek Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego swego czasu w mediach stał się sensacją. Kontrowersję wzbudzała przede wszystkim różnica wieku między partnerami.

Monika Olejnik to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Swoją sympatię u widzów zyskała dzięki dużej szczerości i dzięki temu, że nie boi się poruszać trudnych tematów politycznych. Jak natomiast wygląda życie prywatne dziennikarki?

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Polacy od wielu lat interesują się nie tylko wywiadami, które przeprowadza Olejnik, ale również jej życiem prywatnym. Do takich aspektów należy przede wszystkim związek z Tomaszem Ziółkowskim.

Po latach okazało się, że związek skrywał tajemnicę, jaką jest różnica wieku między partnerami. Warto przypomnieć, że pierwszym mężem dziennikarki był Grzegorz Wasowski, który również był dziennikarzem. Monika i Grzegorz mają syna Jerzego. Niestety małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Monika Olejnik na szczęście znowu się zakochała. Zaczęła spotykać się z dziennikarzem sportowym – Tomaszem Ziółkowskim. Para oficjalnie zaczęła ze sobą być od 1996 roku.

Jak informuje SE, początki nie były łatwe, gdyż pojawiło się wiele plotek. Plotki spowodowane były tym, że dziennikarz było sporo młodszy od Olejnik.

Trudne początki Moniki Olejnik i ukochanego

Monika Tomasza poznała, gdy miała 38 lat. Ziółkowski jest młodszy od Moniki o 15 lat. Przez co ludzie zaczęli odradzać zarówno dziennikarce jak i dziennikarzowi wspólnej przyszłości.

Ich związek wzbudzał duże emocje. Koledzy radzili Tomaszowi: daj sobie spokój, to nie jest kobieta dla ciebie, nie masz u niej szans. O nim natomiast mówiono, że lubi bywać na salonach, że czuje się jak ryba w wodzie wśród celebrytów i chce zrobić karierę dzięki znajomościom Olejnik. Monika i Tomasz konsekwentnie nie reagowali na plotki – poinformował w rozmowie z Plejadą znajomy pary.

Na szczęście plotki nie zniechęciły pary i jest ze sobą szczęśliwa do dziś, co możemy wielokrotnie zauważyć, obserwując Instagram Moniki, która wstawia fotografie ze swoim ukochanym, z różnych imprez służbowych i wydarzeń kulturalnych.

Z Tomaszem stworzyła najdłuższy związek w swoim życiu. Dużo podróżują. Szukają miejsc, w których dzieje się coś ciekawego – donosi Życie na Gorąco.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Olejnik (@monikaolejnik_official)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik.pl; Plejada.pl; Se.pl; ŻycieNaGorąco.pl

Poprzedni artykułJasnowidz Krzysztof Jackowski kolejny raz przewidział przyszłość. Swoje słowa skierował do Mateusza Morawieckiego
Następny artykułPamiętacie przyjaciółkę Frani? Iwona Wszołkówna po serialu „Niania” poświęciła się rodzinie