Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik pokazała zdjęcie z młodości. Wyglądała jak Mandaryna
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.02.2022 09:05

Monika Olejnik pokazała zdjęcie z młodości. Wyglądała jak Mandaryna

Monika Olejnik
fot. instagram.com/monikaolejnik_official

Bezkompromisowa dziennikarka, Monika Olejnik, za sprawą książki cofnęła się wspomnieniami do swojej młodości. Obdarowała obserwatorów na Instagramie zdjęciem sprzed lat.

Monika Olejnik jest słynną dziennikarką prasową, radiową oraz telewizyjną. Trafne spostrzeżenia oraz pytania felietonistki często wprawiają jej gości w zakłopotanie. Nieustannie dąży do prawdy podczas prowadzenia swoich programów publicystycznych takich jak: „Kropka nad i” czy „Prosto w oczy”.

Wielokrotnie nagradzana dziennikarka, Monika Olejnik, w wolnej chwili lubi spędzić czas z książką. Ostatnio do refleksji skłoniła ją pozycja Łukasza Barysa „Kości, które nosisz w kieszeni”.

Monika Olejnik pokazała swoje zdjęcie sprzed lat

Monika Olejnik aktywnie komunikuje się ze swoimi fanami na Instagramie. Na koncie dziennikarki możemy zobaczyć jej najnowsze osiągnięcia zawodowe oraz poznać prywatne zainteresowania.

W serii #KsiążkiMoniki dziennikarka dzieli się swoimi ulubionymi pozycjami, które ostatnio przeczytała. Najnowsza książka autorstwa Łukasza Barysa „Kości, które nosisz w kieszeni” zrobiła na kobiecie ogromne wrażenie.

Monika Olejnik pogratulowała pisarzowi niesamowitego talentu oraz nieprzeciętnej wyobraźni. Lektura sprawiła, że kobieta postanowiła podzielić się ze światem zdjęciem ze swojej młodości.

Wyświetl ten post na Instagramie

Monika Olejnik zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest w podobnym wieku do autora, czyli około 24 lat. Internauci bez wahania przyznali, że charakter dziennikarki był widoczny już od lat młodości.

Ale zadatki na buntowniczkę. To spojrzenie! Cudne. Serio — skomentował internauta.

Bezkompromisowość odbija się w oczach — zauważyła wielbicielka Moniki Olejnik.

Oj już wtedy prześwietlała Pani wzrokiem — dodał użytkownik Instagrama.

Monika Olejnik od wielu lat uważana jest za dziennikarkę niebojącą się wyzwań i trudów związanych z dociekaniem prawdy. Niektórzy goście programów publicystycznych felietonistki wydają się nawet odczuwać lęk, gdy mają odpowiadać na błyskotliwe pytania kobiety.

Monika Olejnik pozostaje najsławniejszą polską dziennikarką, a jej wielbiciele mogą odwiedzić profil kobiety na Instagramie, aby poznać ją od bardziej prywatnej strony. Już niedługo można spodziewać się recenzji czytanej przez kobietę książki, która już wpłynęła na odczucia Moniki Olejnik.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Izabella Krzan nagle zaczęła wołać o pomoc w „Pytaniu na śniadanie”. Nieoczekiwane sceny
    2. Przykre informacje o 76-letniej Maryli Rodowicz. Wyszła na jaw smutna prawda o problemach
    3. Sylwia Bomba ze łzami w oczach zaczęła mówić o córce. Nie mogła opanować emocji po tym, co się stało