Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik rozmawiała z Donaldem Tuskiem. Show skradły buty dziennikarki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.12.2021 08:40

Monika Olejnik rozmawiała z Donaldem Tuskiem. Show skradły buty dziennikarki

Monika Olejnik
YouTube/Uwaga! TVN

Monika Olejnik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Cechą charakterystyczną gwiazdy są długie blond włosy i rzucające się w oczy wysokie szpilki. Nie inaczej było podczas ostatniej rozmowy prowadzącej program „Kropka nad i” z Donaldem Tuskiem, kiedy całą uwagę publiczności zdobyły właśnie buty Moniki Olejnik.

Prezenterka znana jest z zakładania butów na wysokim obcasie, którymi zachwyca podczas swoich występów w telewizji. Tym razem Monika Olejnik zdecydowała się na niezwykle drogie szpilki. Ich cena może niejednego zaskoczyć.

Monika Olejnik pojawiła się w niezwykle drogich szpilkach

Monika Olejnik słynie ze swojego zamiłowania do charakterystycznego obuwia, które z chęcią zakłada podczas swoich występów w prowadzonym przez nią programie „Kropka nad i”. Niedawno gościem dziennikarki był Donald Tusk, z którym prezenterka porozmawiała na temat ustawy lex TVN. Co ciekawe, całą uwagę telewidzów skradły właśnie szpilki gwiazdy.

O miłości gwiazdy do wyróżniającego się obuwia, mówił nawet dawny dyrektor programowy TVN24 Adam Pieczyński w jednym z odcinków show „Uwaga”, skupiającym się na kulisach popularności Moniki Olejnik.

-Nie lubię tych butów na bardzo wysokich obcasach. Ale to jest podobno jej cecha charakterystyczna, której nie można pominąć — wyznał wówczas Adam Pieczyński.

Nietuzinkowe czarne lakierowane buty na grubym wysokim obcasie, które założyła Monika Olejnik podczas rozmowy z Donaldem Tuskiem, od razu przykuły uwagę internautów. Zapinane na dwa paseczki obuwie posiadało także czerwoną podeszwę, charakterystyczną dla luksusowej marki Christiana Louboutina.

Okazało się, że za ten model obcasów o nazwie Movida Jane, trzeba obecnie zapłacić ponad 4600 złotych. Fani zszokowani są ceną butów Moniki Olejnik, jednocześnie podkreślając, że gwieździe „Kropka nad i” nie można zarzucić braku wyczucia stylu i elegancji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki