Monika Olejnik: syn dziennikarki to kopia mamy. Trudno uwierzyć, że gwiazda ma już dorosłe dziecko! Jego ślub był medialnym wydarzeniem, dumna mama pochwaliła się uroczym zdjęciem z synem i jego żoną na Facebooku.

Dziennikarka znana z ciętego języka kilka lat temu została teściową! Ciężko uwierzyć, że słynąca z młodzieżowego, szalonego stylu gwiazda ma już żonatego syna, do tego bardzo podobnego do mamy. Monika Olejnik: syn dziennikarki wygląda jak jej kopia!

Monika Olejnik: syn

Dziennikarka TVN24 rzadko pokazuje się z synem, nie wszyscy więc wiedzą, że Jerzy Wasowski to już dorosły mężczyzna. Syn Moniki Olejnik jest owocem małżeństwa ze słynnym dziennikarzem muzycznym, Grzegorzem Wasowskim. Choć dziennikarka już nie jest żoną Wasowskiego, syn nadal jest jej oczkiem w głowie. Często można zobaczyć ich na wspólnych spacerach! Kim jest syn Moniki Olejnik?

– To jedyny mężczyzna w moim życiu – powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów.

Kim jest syn Moniki Olejnik?

Gwiazda dziennikarstwa w 2013 roku celebrowała ślub swojego ukochanego syna. Według Super Expressu wesele odbyło się w ekskluzywnej restauracji Mateusza Gesslera, Warszawa Wschodnia. Monika Olejnik na weselu pojawiła się ze swoim obecnym partnerem, Tomaszem Ziółkowskim. Ślub syna świętowała w pięknej różowej sukience i nie kryła zadowolenia z zostania teściową! Opublikowała nawet na Facebooku zdjęcie z synem i synową. 

Monika Olejnik: syn jest jej oczkiem w głowie, podobnie zresztą, jak jej wnuki. Prowadząca Kropki nad i niedawno po raz drugi została babcią! Jedynak Jerzy Wasowski ma już 33 lata i wraz z żoną wychowuje dwójkę dzieci. Ich pierwszy syn, Jeremi urodził się w 2015 roku. Monika Olejnik z radością angażuje się w życie rodzinne syna i często można spotkać ich razem na mieście podczas spacerów i wspólnych posiłków.

Czym zajmuje się syn Olejnik? Jak podaje Super Express przed laty mama pomogła mu zdobyć pracę w pewnym czasopiśmie, gdzie zajmował się pisaniem recenzji filmowych. Sama Olejnik nie wypowiada się ani o życiu prywatnym, ani zawodowym syna, widać jednak, że łączy ich szczególna więź! 

monika olejnik: syn
facebook.com/Monika-Olejnik

Dumna mama opublikowała na Facebooku zdjęcie ze ślubu ukochanego syna.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie jest ciepło w marcu? Kraje idealne na wakacje w marcu
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała rozczulające zdjęcie w łóżku. „To musi być miłość”
  3. Jak nosić beret? Idealne nakrycie głowy na wiosnę
  4. Kim jest żona Rafała Maślaka? Kamila Nicpoń ma biznes, który pokochały kobiety

źródła: mowimyjak.se.pl, pudelek.pl

Poprzedni artykułSonia Bohosiewicz w mocnych słowach o przemocy wobec kobiet: „Nazwiska popularne, znane i lubiane”
Następny artykułPedicure na wiosnę 2019! Najmodniejszy pedicure, wiemy jakie KOLORY będą rządzić!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.