Monika Olejnik z partnerem są często widywani podczas oficjalnych imprez, takich jak niedawny Bal Dziennikarzy 2019. Za każdym razem między nimi iskrzy! Kim jest Tomasz Ziółkowski? Partner Moniki Olejnik pasuje do niej idealnie! 

Nie sposób pomylić jej z inną dziennikarką. Bezkompromisowa, odważna, zawsze perfekcyjnie przygotowana i pewna siebie. Na przekór wszystkim złośliwcom, którzy zarzucają, że poważnej publicystce nie wypada wyglądać zbyt modnie, nosi fantazyjne szpilki i ekstrawaganckie ubrania. Kto zdołał podbić serce tej niezwykłej kobiety? Monika Olejnik z partnerem stanowią zgodną parę. Są razem dłużej niż niejedno małżeństwo!

Kim jest Tomasz Ziółkowski?

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski poznali się w radiowej Trójce. Dziennikarz sportowy miał zaledwie dwadzieścia trzy lata, a Olejnik – trzydzieści osiem. Ich związek jest najlepszym dowodem na to, że różnica wieku nie stanowi najmniejszej przeszkody, niezależnie od tego, która ze stron ma więcej lat.

Monika Olejnik z partnerem. Jest od niej młodszy 15 lat

Kiedy para spotkała się po raz pierwszy, Monika Olejnik miała już za sobą bogate doświadczenie medialne, tymczasem Ziółkowski dopiero niedawno rozpoczął pracę i miał za sobą jedynie roczne doświadczenie, wyniesione z redakcji Radia Kolor. Jak podaje plejada.pl, ich związek wywołał niemałe zamieszane wśród kolegów z radia i stał się powodem licznych plotek.

– Ich związek wzbudzał duże emocje. Koledzy radzili Tomaszowi: daj sobie spokój, to nie jest kobieta dla ciebie, nie masz u niej szans. O nim natomiast mówiono, że lubi bywać na salonach, że czuje się jak ryba w wodzie wśród celebrytów i chce zrobić karierę dzięki znajomościom Olejnik. Monika i Tomasz konsekwentnie nie reagowali na plotki – cytuje znajomego pary plejada.pl

W 1998 roku, jak podaje styl.pl, para przeżyła kryzys i rozstała się na kilka miesięcy. Decyzję miała podjąć Monika Olejnik. Na szczęście udało im się przetrwać trudny czas, a po wszystkim Tomasz wprowadził się do mieszkania partnerki. 

Dziś para ma za sobą dwudziestoletni staż. Oboje konsekwentnie odmawiają komentarzy na temat swojego związku. Dlatego to, czy para ostatecznie wzięła ślub, czy nie, pozostaje w sferze domysłów. Monika Olejnik już raz stanęła przed ołtarzem, a jej wybrankiem był znany polski dziennikarz i satyryk Grzegorz Wasowski. Z tego związku przyszedł na świat jej jedyny syn Jerzy Wasowski

Gratulujemy Monice Olejnik i jej partnerowi szczęśliwego związku!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monika olejnik z partnerem
fot. screen z youtube.com @Radio ZET

Monika Olejnik z partnerem są razem już od dwudziestu lat!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPromocja Rossmann – drugi produkt 50% taniej! Lista przecenionych produktów!
Następny artykułKatarzyna Warnke topless w odważnej i poruszającej sesji zdjęciowej
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.