Coraz więcej polskich gwiazd wypowiada się na temat swoich dorastających dzieci i ich planów na przyszłość. Do tego grona z pewnością można zaliczyć Monikę Richardson, która nie kryje dumy, gdy opowiada o swoim synu Tomaszu. Dziennikarka pochwaliła się kolejnym sukcesem swojej pociechy.

Tomasz, a tak właściwie Tom Malcom, jest owocem drugiego małżeństwa dziennikarki ze szkockim pilotem Jamiem Malcolmem. Gwiazda związała się z nim w 2001 roku, po rozwodzie z amerykańskim dziennikarzem i podróżnikiem Willem Richardsonem.

Niestety, związek prezenterki nie przetrwał próby czasu, a para rozwiodła się w 2012 roku. Zakochani doczekali się jednak dwójki dzieci: 21-letniego dziś Tomasza Davida oraz córki Zofię. To właśnie syn dał teraz swojej mamie niemały powód do dumy.

Monika Richardson z dumą opowiada o swoim synu

Gwiazda od zawsze udowadniała, że jest niesamowicie pracowita i zdeterminowana. W przeszłości prowadziła mnóstwo programów telewizyjnych, takich jak „Pytanie na śniadanie” czy „Europa da się lubić”. Obecnie nie tylko związana jest z redakcją tygodnika „Wprost”, dla którego przeprowadza wywiady, ale też prowadzi własną szkołę językową w Warszawie.

Teraz okazało się, że syn Tomasz, podobnie jak mama, jest bardzo pracowitym człowiekiem. 21-latek skończył właśnie pierwszy rok studiów, na które dostał się dzięki zdaniu matury międzynarodowej, i postanowił znaleźć sobie wakacyjną pracę.

Do tej pory chłopak pracował jako dostawca jedzenia, ale postanowił iść o krok dalej i spróbować swoich sił w nowej branży. Monika Richardson wyznała, że jej syn zatrudnił się w jednej z korporacji jako kierowca taksówki.

-Tomek zrobił licencję, przebył stosowne badania i ruszył w miasto. Jestem dla niego pełna podziwu, tym bardziej że w tym roku nie wyjechaliśmy nigdzie wspólnie na wakacje — powiedziała dziennikarka w rozmowie z tabloidem „Fakt”.

Kim jest syn Moniki Richardson?

21-latek wciąż szuka swojej życiowej drogi, ale ma naprawdę mnóstwo pomysłów i aspiracji. Jak twierdzi jego mama, taksówka to dopiero początek, a sam Tomasz chciałby spróbować swoich sił jako steward w liniach lotniczych. Możliwe, że pasję do latania i pracy na pokładzie odziedziczył po swoim ojcu.

-Tomek jest niezwykle pracowitym człowiekiem. Dobrze zaliczył sesję po pierwszym roku studiów, więc teraz ma czas, żeby znaleźć dobrą pracę. Wciąż dostarcza jedzenie, ale taksówka od dawna go nęciła. Myślę, że to tylko wakacyjna praca, cały czas bowiem stara się dostać na stewarda do linii lotniczych — zdradziła gwiazda.

To jednak nie koniec pasji 21-latka. Jak sam twierdzi na swoim profilu na Instagramie, interesuje się również aktorstwem, muzyką i modelingiem, a na swoim koncie ma między innymi rolę w paradokumencie TVN „Szkoła”, gdzie wcielił się w postać Marcina Olszewskiego.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabela Janachowska poznała męża, gdy miała 25 lat, a on 53. Zdradziła sekret udanego małżeństwa
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.