Lelum.pl

fot. instagram.com/monikarichardson

Monika Richardson na kompromitującym nagraniu. Dziennikarka za nic miała przepisy ruchu drogowego

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Niespodziewane nagranie pojawiło się w sieci. Reporterzy zarejestrowali, jak Monika Richardson podczas brawurowego przejazdu przez Warszawę łamie przepisy ruchu drogowego. Gwiazda miała wiele szczęścia.

Niespodziewane nagranie pojawiło się w sieci. Reporterzy zarejestrowali, jak Monika Richardson podczas brawurowego przejazdu przez Warszawę łamie przepisy ruchu drogowego. Gwiazda miała wiele szczęścia.

Monika Richardson z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Była żona Zbigniewa Zamachowskiego w ostatnich miesiącach rozwija własny biznes — szkołę językową. Richardson School mieści się na warszawskiej Ochocie, i choć założycielce zdarza się odbywać spotkania we własnym mieszkaniu, mnóstwo czasu spędza w swoim nowym miejscu pracy.

Gwiazda bardzo mocno angażuje się też w sytuację na Ukrainie. Zaoferowała m.in. darmowe lekcje języka dla uchodźców, a ostatnio spontanicznie wzięła udział w marszu pod ambasadę. Nie ma wątpliwości, że ostatnie tygodnie wypełniają celebrytce rozmaite zajęcia i nie dziwi fakt, że czasem może brakować jej czasu. Czy jednak można usprawiedliwić brawurowe, niemal kaskaderskie wyczyny, które zarejestrowano na warszawskich ulicach?

Monika Richardson przejechała przez Warszawę łamiąc przepisy ruchu drogowego

Odkąd była żona Zbigniewa Zamachowskiego stworzyła własną szkołę językową, jej codzienność z pewnością wypełniła gama nowych zajęć, wyzwań i obowiązków. Gwiazda często kursuje na trasie z Żoliborza na Starą Ochotę, gdzie mieści się placówka. Ostatnio najwidoczniej czas działał na jej niekorzyść. Traf chciał, że tego dnia jechali za nią reporterzy z Super Expresu.

Na ulicach Warszawy rozegrały się filmy rodem z kina akcji. Monika Richardson najpierw przemknęła przez skrzyżowanie nie zważając na czerwone światło. Już samym tym wyczynem naraziła się na mandat i utratę sześciu punktów. Na tym jednak brawurowa jazda się nie zakończyła.

Gwiazda zignorowała nakaz jazdy w lewo, brutalnie zaatakowała oponami wysepkę a na koniec zatrzymała się w niedozwolonym miejscu, za co także przewidziana jest surowa kara. Podsumowując, dziennikarka naraziła się na minimum 1050zł mandatu i utratę nawet 12 punktów karnych.

Monika Richardson miała wiele szczęścia — ze względu na brak policji, ale przede wszystkim dlatego, że tym razem nikomu nic się nie stało.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Edyta Pazura wyjawiła, co dzieje się w jej domu. Żona Cezarego szczerze: „Nie będę udawać”

Źródło: Super Express

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Ola Kwaśniewska nazwała siebie "mamusią". To, co właśnie dzieje się na jej profilu, przechodzi pojęcie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]