Monika Zamachowska jest bardzo dumna ze swojego syna. 18-latek postanowił nie uzależniać swoich prywatnych wydatków od kieszonkowego rodziców. Zadowolona z postawy syna mama wstawia zdjęcie na Instagram, w którym chwali się jego pracą. Nie uwierzycie, czym młody Tomek się zajmuje.

Monika Zamachowska to mama dwojga dzieci. Jej syn to przedstawiciel pokolenia, które przez wielu uznawane jest za roszczeniowe. Rozpieszczona młodzież nie zna trudów samodzielnego utrzymania? Syn gwiazdy zmienił stosunek swojej mamy do milenialsów. Pękała z dumy.

Monika Zamachowska chwali się synem

Młody Tomek absolutnie nie musi zarabiać. Jego rodzice są zamożni i spokojnie mogliby swojego syna utrzymywać. Jednak oboje nie są za tym, by pociechy utrzymywać długo. 18-letni syn Moniki Zamachowskiej postanowił zarabiać na swoje kieszonkowe.

Dumna mama wstawiła zdjęcie syna na Instagrama, na którym jesteśmy w stanie rozpoznać, czym zajmuje się Tomek. Nastolatek postanowił zostać dostawcą w popularnej firmie dostarczającej jedzenie na zamówienie. Nie jest to pierwsza praca Tomka, z tego co wiemy, zarabiał dużo wcześniej.

  1. Idealny schabowy. Przepis na podwójną radość z jedzenia
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Młodzi myślą, że wszystko im się należy

Dziennikarka udzieliła wywiadu, w którym przedstawiła swój pogląd na młodych ludzi, czyli na tak zwane pokolenie milenialsów. Mówiła, że młodzież nie ma szacunku do pieniądza, licząc, że rodzice będą ich utrzymywać tyle, ile będzie to potrzebne. Niestety aktualnie nie jest wstydem nie pracować i być na garnuszku rodzicieli. Monika Zamachowska stwierdziła, że podobnie jest w przypadku jej dzieci, ale nie ma zamiaru hołdować ich przekonaniom.

Syn dziennikarki pracował już wcześniej przy rozdawaniu ulotek, zatrudnił się także przy pracy na planie paradokumentu w telewizji TVN. Fani dziennikarki chwalą syna, ale przede wszystkim jednak jego rodziców, w końcu przez to jak chłopak jest wychowany, ma potrzebę niezależności i szanuje wartość pieniądza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monika zamachowska
instagram.com/monikazamachowska

Pochwał dla rodziców Tomka nie brakuje pod tym postem.

monika zamachowska
instagram.com/monikazamachowska

Dziennikarka jest bardzo dumna z syna. Selfie z nim często wstawia na swojego Instagrama.

monika zamachowska
instagram.com/tommalcolmofficial17

Syn dziennikarki jest przebojowym chłopakiem z charakterem, co widać po jego profilu na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl