Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzina Moniki Zamachowskiej powiększyła się, pokazała zdjęcie. ,,Córcia ze swoim nowym braciszkiem”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 21.01.2021 19:25

Rodzina Moniki Zamachowskiej powiększyła się, pokazała zdjęcie. ,,Córcia ze swoim nowym braciszkiem”

fot. TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska pochwaliła się zdjęciem córki z jej nowym braciszkiem — synem Jamiego Malcolma z nowego związku. Dziennikarka nie kryje dumy, a internauci są zachwyceni fotografią. Podoba wam się?

Zanim Monika Zamachowska została żoną Zbigniewa Zamachowskiego, była związana z Jamie Malcolmem — szkockim pilotem. Związek nie przetrwał próby czasu, ale owocem tamtego małżeństwa są dzieci: 20-letni syn Tomasz oraz 16-letnia córka Zofia. To właśnie ona trzyma na rękach swojego przyrodniego braciszka.

Monika Zamachowska pochwaliła się zdjęciem córki z jej nowym braciszkiem

Monika Zamachowska chętnie dzieli się osiągnięciami swoich dzieci. Na jej Instagramie często pojawiają się wpisy, w których gwiazda opisuje samodzielność i pracowitość nastoletnich pociech.

Jednak ostatnie zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu, z pewnością wprawiło niektórzy fanów w osłupienie. Na fotografii widać córkę dziennikarki Zofię, która trzyma na rękach przyrodniego braciszka — syna Jamiego Malcoma z nowego związku. W tle można zobaczyć zachód słońca.

Moja słodka córcia ze swoim nowym braciszkiem. Jej tata twierdzi, że jest bardzo odpowiedzialną i pomocną młodą damą. Dumnam — napisała w opisie Monika Zamachowska.

Już wcześniej Monika dzieliła się wybitnymi osiągnięciami nastoletniej córki. Z instagramowym publikacji dziennikarki dowiedzieliśmy się, że Zosia dostała się do wymarzonej szkoły i brała udział w olimpiadzie z języka angielskiego.

Monika Zamachowska pokazała córkę

Oprócz zdjęcia na tle zachodzącego słońca Monika pokazała również samą córkę. Dziennikarka opublikowała selfie 16-latki. Dziewczyna ma blond włosy z ciemnymi refleksami oraz prostą grzywkę, która opada jej na jasne czoło.

Trzeba przyznać, że na fotografii prezentuje się naprawdę pięknie, a swoją urodę nastolatka podkreśliła subtelną kreską na powiece oraz pełnymi brwiami. Jej niebieskie oczy hipnotyzują!

Internautki, które obserwują Monikę Zamachowską na Instagramie, z pewnością nie mogą oderwać od Zosi oczu. Swój zachwyt wyraziły w komentarzach, które znalazły się pod wpisem w mediach społecznościowych.

Piękne zdjęcia, piękna córka.

Piękna córcia ładniejsza od niejednej Miss.

Śliczna Pani córka, jaka już dorosła — pisały, a niektóre zauważały również, że dziewczyna jest podobna do swojej znanej mamy.

Prezenterka była związana z Jamiem Malcolmem w latach 2002-2012. Ich rozwód przebiegł szybko i bez komplikacji. W 2014 roku Monika po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu i przysięgała miłość Zbigniewowi Zamachowskiemu.

Jak podoba wam się Zosia? Uważacie, że jest podobna do mamy? Trzeba przyznać, że to cudowne, że nastolatka tak chętnie zajmuje się swoim młodszym braciszkiem.

Zobacz zdjęcia:

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska pochwaliła się zdjęciem córki z przyrodnim braciszkiem.

Monika Zamachowska

Internautki są zachwycone urodą 16-latki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram