Monika Zamachowska stała się w ostatnim czasie obiektem plotek po tym, jak paparazzi przyłapali jej męża na wyprowadzce z ich wspólnego domu. Zbigniew Zamachowski zamieszkał całkiem niedaleko starego ,,gniazdka” jednak do dziś nie zapowiada się, żeby mógł wrócić. Tymczasem w wywiadzie dla Wprost dziennikarka wyznała, że bardzo chciałaby mieć jeszcze dziecko.

Zbigniew Zamachowski postanowił wyprowadzić się od swojej żony i od tamtej pory co chwila w mediach pojawiają się ciekawostki dotyczące ich związku. Jak się okazje Monika Zamachowska w dalszym ciągu ma konkretne plany na przyszłość, a jednym z nich jest dziecko.

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się od żony

Monika i Zbigniew Zamachowscy od 7 lat pozostają w związku małżeńskim, jednak wszystko wskazuje na to, że już wkrótce się to zakończy. Popularny aktor wyprowadził się z ich wspólnego domu na warszawskim Starym Żoliborzu i zamieszkał kilkaset metrów dalej w nowym mieszkaniu.

Paparazzi przyłapali aktora na wyprowadzce, a do sieci trafiły zdjęcia potwierdzające, że Zamachowski wynajął specjalną firmę przeprowadzkową, która pomogła mu przenieść takie sprzęty jak: pianino, obrazy, czy dużą ilość kartonów.

Z uwagi na liczne komentarze i dopytywania fanów o stan cywilny i sytuację rodzinną aktora, postanowił opublikować na Facebooku oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził, że nie ma zamiaru wypowiadać się na temat swojego życia prywatnego i prosi o jego uszanowanie:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje – napisał Zbigniew Zamachowski.

Monika Zamachowska chce mieć następne dziecko

Monika Zamachowska wyraźnie daje do zrozumienia, że rozstanie z mężem nie jest dla niej proste. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie, pod którym zamieściła bardzo wymowny wpis. Jak informuje Fakt, znajomi pary mają nadzieję, że uda im się dojść do kompromisu i wrócić do siebie:

 Przyjaciele pary wierzą, że ich kłopoty są przejściowe, choć w to wydaje się nie wierzyć już sama Zamachowska. Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść – podaje tabloid.

Tymczasem sama zainteresowana udzieliła wywiadu Magdzie Ulmer pracującej dla tygodnika Wprost. Podczas rozmowy zszokowała prowadzącą wyznaniem, że mimo wieku chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko.

– Ja kończę pięćdziesiątkę i cały czas chciałabym jeszcze mieć dzidziusia – powiedziała Monika Zamachowska.

Myślicie, że dziecko zakończyłoby ich problemy małżeńskie?

Zobacz zdjęcia:

monika zamachowska
fot. instagram.com/monikazamachowska

Kilka dni temu Zbigniew Zamachowski wyprowadził się od swojej małżonki.

zbigniew zamachowski
fot. instagram.com/monikazamachowska

Tymczasem dziennikarka poinformowała, że mimo pięćdziesiątki na karku w dalszym ciągu chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Wprost, fakt.pl

Poprzedni artykułZenek Martyniuk przechodzi terapię? W mediach pojawiły się spekulacje
Następny artykułKoronawirus w Polsce. Szef WIM: ,,Prawdopodobnie niebawem będzie 40 tysięcy zakażeń dziennie”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl