Monika Zamachowska właśnie zakończyła małżeństwo, które trwało dziesięć lat. Tuż po rozstaniu wyznała, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Dlaczego nie urodziła potomka Zamachowskiemu? Odpowiedź jest smutna.

Tak gorzkie słowa to ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów dziennikarki. Wygląda na to, że Monika Zamachowska przeczuwała nietrwałość swojego małżeństwa.

Monika Zamachowska o braku dzieci ze Zbigniewem

W ostatnim czasie na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów na temat związku znanej pary. Nie dość, że dziennikarka chce wrócić do poprzedniego nazwiska, to teraz okazuje się, że instynkt od dawna podpowiadał jej coś niedobrego.

– Po 42 roku życia płodność kobiety spada drastycznie. Ale kto zabroni marzyć? To dla mnie samej trochę dziwne, bo jednocześnie nigdy nie chciałam mieć dzieci ze Zbyszkiem. […] Intuicja, instynkt podpowiadały mi, że to nie jest dobry pomysł – powiedziała w rozmowie z Wprost.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Takiego wyznania z pewnością nikt się nie spodziewał. Nie wiadomo, jak sam aktor zareagował na słowa żony. To kolejny raz, kiedy gwiazda zdradziła prywatne szczegóły. Sam aktor nie chce wypowiadać się na ten temat.

Jaki musi być mężczyzna, który mógłby zdobyć serce Moniki? Podczas wywiadu oznajmiła, że musi on znać swoją wartość i nie mieć problemów ani ze sferą intymną, ani zawodową.

Zobacz zdjęcie:

monika zamachowska
fot. TRICOLORS/East News

Dziennikarka nie chciała mieć dzieci z Zamachowskim.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: Wprost

Poprzedni artykułNagły zwrot akcji, dzisiaj rząd ogłosi zmiany. Wiemy, co powiedzą Polakom
Następny artykułSmutna wiadomość o Ilonie i Adrianie z ,,Rolnik szuka żony”. ,,Z przykrością chciałem Was poinformować”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.