Monika Zamachowska: syn dziennikarki kończy 18 lat! Gwiazda TVP jest z pewnością z niego bardzo dumna – biegle włada w kilku językach i nieustannie się rozwija! Czy wybierze podobną ścieżkę kariery, co jego mama i również zwiąże się z zawodowo z telewizją? 

Dzieci gwiazd z pierwszych stron gazet wzbudzają równie duże zainteresowanie, co ich znani rodzice. Podobnie jest w przypadku słynnej dziennikarki Telewizji Polskiej, która wielokrotnie chwaliła się swoim potomkiem. Monika Zamachowska: syn jest jej oczkiem w głowie. Czym zajmuje się na co dzień? 

Monika Zamachowska: syn dziennikarki jest do niej bardzo podobny!

Tomasz David Malcolm jest synem Moniki Zamachowskiej i Szkota, Jamiego Malcolma. Nastolatek jest oczkiem w głowie mamy! Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że jego osiągnięcia napawają ją dumą. Już od najmłodszych lat wykazywał się niezwykłą przedsiębiorczością i sam zarabiał pieniądze. Mogliśmy podziwiać go w paradokumentalnym serialu Szkoła, emitowanym w stacji TVN. Ponadto świetnie radzi sobie w szkole! Otrzymał prestiżowe stypendium w Virgin Atlantic Flying Academy na Florydzie. 

Tomasz David Malcolm ma wiele pasji, które z powodzeniem realizuje. Spełnia się jako twórca internetowy, a jego kanał w serwisie YouTube z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność! Nastolatek opowiada o różnicach kulturowych i społecznych między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Treści, które prezentuje na swoim kanale są niezwykle interesujące. Jak możemy wyczytać na profilu Tomasza na Instagramie, pasjonuje się muzyką. Uwielbia śpiewać i grać na pianinie. Kto wie, może próbkę swojego talentu zaprezentuje wkrótce na YouTube? 🙂 

Życie w cieniu choroby

Tomek od urodzenia ma zespół Aspargera, czyli łagodną odmianę autyzmu. Lekarze postawili diagnozę, gdy chłopiec miał 5 lat. Monika Zamachowska w rozmowie z Vivą! przyznała, że czuje się winna z powodu choroby syna:

– Mam wyrzuty sumienia z powodu twojej inności. Matki zawsze żyją w poczuciu winy, że to one czegoś nie dopatrzyły. Właściwie całe moje życie to walka z tym poczuciem. Kiedy poznaliśmy z Jamiem diagnozę, trochę odetchnęliśmy, wiedzieliśmy przynajmniej jak cię wspierać – wyznała prowadząca program Europa da się lubić.

Monika Zamachowska jest z pewnością świetną mamą – w innym wypadku nie udałoby jej się wychować tak zdolnego, kulturalnego i sympatycznego młodzieńca! Zgadzacie się? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monika zamachowska
instagram.com @monikazamachowska

Czy Tomasz pójdzie w ślady sławnej mamy i wybierze show-biznes?

monika zamachowska
instagram.com @monikazamachowska

Monika Zamachowska wiele razy podkreślała, że jest dumna z syna!

monika zamachowska
instagram.com @monikazamachowska

Nastolatek próbował swoich sił w serialu Szkoła. Jak sądzicie, czy jego kariera się rozwinie? 🙂

monika zamachowska
instagram.com @monikazamachowska

Tomasz jest w połowie Polakiem, a w połowie Brytyjczykiem. 

monika zamachowska
instagram.com @monikazamachowska

Monika Zamachowska: syn dziennikarki jest do niej bardzo podobny! Nie sądzicie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? 8 oznak, że dzieje się coś więcej
  2. Alicja Majewska ma 71 lat, a czas się dla niej zatrzymał! Nie uwierzycie, jak DZIŚ wygląda
  3. Siostra Mai Sablewskiej jest do niej bardzo podobna. Jak wygląda?

źródło: viva.pl, wp.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTo, co zrobiła Agata Duda po wyborach prezydenckich zaskoczyło wszystkich. Nawet jej uczniów
Następny artykułDlaczego Bogumiła Wander odeszła z TVP? „To mnie upokorzyło i bardzo ubodło”