Monika Zamachowska po rozstaniu ze swoim małżonkiem już wkrótce może wrócić do swojego starego nazwiska. Takiego przebiegu zdarzeń nie wyklucza jej były małżonek Will Richardson. W rozmowie z Faktem zdradził także, że nie miałby nic przeciwko, jeśli taka sytuacja miałaby się zdarzyć.

Czy Monika Zamachowska znów będzie panią Richardson? O tym powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce. W życiu dziennikarki wydarzyło się ostatnio wiele, jednak przed nią jeszcze mnóstwo ważnych decyzji.

Monika Zamachowska wróci do nazwiska Richardson?

Niespełna dwa tygodnie temu media obiegła informacja, że Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania, gdzie razem z małżonką mieszkał ok. 7 lat. Paparazzi przyłapali aktora, jak ten w towarzystwie ekipy przeprowadzkowej wynosił rzeczy z domu, w którym mieszka małżonka.

Niedługo przed tym dziennikarka zdradziła w rozmowie z Twoim Imperium, że ich relacja wkrótce może się zakończyć. Od momentu przeprowadzki aktora do nowego mieszkania, które usytuowane jest zaledwie 300 metrów od wcześniej zamieszkiwanego domu, Monika Zamachowska musi poukładać wiele spraw w głowie i podjąć mnóstwo ważnych decyzji.

Zaczęto się zastanawiać, czy dziennikarka będzie chciała zostać przy swoim obecnym nazwisku, lub wrócić do poprzedniego. Jej były mąż, Will Richardson zdradził w rozmowie z Faktem, że nie miałby nic przeciwko takiemu przebiegu zdarzeń, jednak wszystko zależy od decyzji Moniki:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko, by Monika była znowu panią Richardson. Oczywiście jeśli tylko będzie tego chciała – powiedział Faktowi Will Richardson.

Monika Zamachowska po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim

W dalszym ciągu nie ma oficjalnego potwierdzenia na temat rozstania Zamachowskich. Dziennikarka napisała na swoim Instagramie, że nie jest jej łatwo, a kilka dni później zszokowała wywiadem, w którym zdradziła, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko.

Zbigniew Zamachowski nie chce komentować publicznie swoich spraw prywatnych, co jasno podkreślił, publikując długi wpis w mediach społecznościowych, z prośbą o poszanowanie jego prywatności.

Monika Zamachowska w dalszym ciągu pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się nowym obrazem, który otrzymała od swojego przyjaciela. Nie wiadomo jednak czy zawisł w miejscu tego, który zabrał do nowego mieszkania małżonek.

Liczymy jednak, że problemy Zamachowskich znajdą swoje rozwiązanie i wszystko wróci na odpowiednie tory. 

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

Monika Zamachowska wróci do starego nazwiska?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

Jej były małżonek twierdzi, że nie miałby nic przeciwko takiemu przebiegowi zdarzeń. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułMajka Jeżowska o Piasku: ,,Do tego, aby nagrać filmik ze szpitala, namówiła go managerka”
Następny artykułJurek Owsiak podczas wywiadu zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. Poprosił o wyjaśnienia
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl