Monitoring przyłapał na gorącym uczynku niejednego złoczyńcę, który byłby nieuchwytny, gdyby nie ten wynalazek. Pewien mężczyzna zaniepokoił się zachowaniem swojej żony i postanowił zostawić włączoną kamerę. Gdy obejrzał nagranie, bez chwili zastanowienia zadzwonił na policję. Nie czekał na żadne wyjaśnienia swojej małżonki.

Domowy monitoring nagrał niewyobrażalne zachowanie kobiety. Gdyby nie pomysł z kamerą, katastrofalna sytuacja mogła trwać jeszcze dłużej i w końcu skończyć się tragicznie. Co takiego udało się nagrać?

Monitoring pokazał prawdę

Desire LeBlanc pracuje w placówce wychowawczej. Niedawno została mamą. Po 5 miesiącach od narodzin dziecka postanowiła wrócić do pracy. Wybór idealnej opiekunki dla jej córki nie był łatwy, jednak po wielu rekomendacjach udało jej się znaleźć nianię, która była dyspozycyjna, miła i z doświadczeniem. Jej dom znajdował się też blisko pracy kobiety, więc mogła zostawiać dziecko i potem z łatwością je odebrać. To właśnie ona postanowiła upublicznić, przez co przeszło jej dziecko. 

W domu opiekunki czasem znajdowało się więcej dzieci. Pewnego dnia, jedna z nich, 8-letnia dziewczynka dziwnie się zachowywała i powiedziała coś, co zaniepokoiło męża kobiety. Mężczyzna miał wyrzuty sumienia, ale nie mógł sprawdzić  w żaden inny sposób, co robi jego żona, gdy zostaje sama z dziećmi. Zamontował ukrytą kamerę. 

 1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
 2. Barbara Kurdej-Szatan podjęła trudną decyzję. Chodzi o jej nienarodzone dziecko, nie miała wyboru
 3. Bezczelnie okradziono grób 8-miesięcznej dziewczynki. Jak można zachować się w ten sposób?

Mąż odkrył, że jego żona popełniła przestępstwo

Nagranie odebrało mężczyźnie mowę. Nie mógł uwierzyć, że na filmie jest jego żona, miał wrażenie, że to kompletnie inna kobieta. Opiekunka podczas zajmowania się dziećmi maltretowała je, przyciskała ich głowy siłą do podłogi, wkładała im materiałowe chusteczki do buzi, żeby nie płakały, popychała i uderzała.

Mężczyzna nie zastanawiał się ani chwili, natychmiast zadzwonił na policję, tym samym donosząc na swoją żonę, ale uważał, że tak powinien się zachować. Kobieta została zatrzymana. Rodzice dzieci nie mogli uwierzyć, przez co przechodziły ich pociechy i że nie zwrócili uwagi na żadne symptomy. Według biegłego psychologa, na szczęście czas znęcania był bardzo krótki i jest wysoce prawdopodobne, że dzieci nie będą miały trwałej traumy. 28-letnia opiekunka została skazana na 5 lat więzienia za popełnienie przestępstwa znęcania się nad dziećmi.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

Ten film ogląda się z wielką trudnością, zachowanie opiekunki jest nie do pomyślenia.

minitoring
youtube.com/ True Crime Daily

Kobieta cieszyła się sympatią rodziców. Jak bardzo musiały być zastraszane przez nią dzieci, że nie pisnęły o zachowaniu kobiety ani słówkiem.

monitoring
youtube.com/ True Crime Daily

Dzięki mężowi opiekunki udało się ją ukarać. Strach pomyśleć, do czego mogłoby doprowadzić jej agresywne zachowanie.

 1. Przepyszna cukinia w jajku i bułce tartej posmakuje inaczej, gdy dodasz 1 niesamowitą przyprawę. Po prostu lato na talerzu
 2. Żona prezydenta ma koronawirusa. Za oceanem wirus szaleje. Niepokojące wieści ze świata
 3. Michał: „Nie mogę patrzeć na kobiety, które o siebie nie dbają. Wiszący brzuch to najbardziej odpychający widok”
 4. Roczna dziewczynka wypadła z okna, będąc pod opieką babci. Niewiarygodne, co wtedy robiła kobieta
 5. Najgorsze informacje. Tragiczna śmierć wielkiej gwiazdy wstrząsnęła światem, fragmenty ciała znaleziono lodówce
 6. Córka Izabeli Trojanowskiej unika mediów. Jest tak piękna, że z miejsca można się zakochać
 7. Parawany plażowe mogą zapobiegać zarażeniom. Włosi ustawią je ze specjalnego materiału
 8. Kobieta otworzyła drzwi nieznajomemu, który chciał wręczyć jej kwiaty. Chwilę później zaczął się prawdziwy horror
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: popularne.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułOwczarek niemiecki ma wyjątkowego przyjaciela. Na widok uroczej dwójki ludziom odbiera mowę
Następny artykułKotek urodził się z bardzo rzadką chorobą. Zdjęcia wprawiają w osłupienie, wszyscy chcą go adoptować
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl