Monitoring sprawił, że policja natychmiast zidentyfikowała osobę odpowiedzialną za przestępstwo. Niepełnosprawny mężczyzna na wózku został przyłapany na naprawdę podłym czynie. Zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. 
 
Kiedy we wtorek, 24 marca, do Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim wpłynęło zgłoszenie przestępstwa, funkcjonariusze nie czekali ani chwili. To, co uchwycił monitoring jednej z placówek, dawało jasny pogląd na sprawę. Żeby dopuścić się takiego czynu, trzeba nie mieć sumienia!
 
 
Monitoring zarejestrował przestępcę
 
Monitoring to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu można dokładnie przeanalizować przebieg danego zdarzenia i zidentyfikować osoby, które są za nie odpowiedzialne. Nagranie z kamer i tym razem pomogło w pracy policji.  
 
 
Niepełnosprawny mężczyzna na wózku inwalidzkim usłyszał poważne zarzuty, z których będzie musiał słono tłumaczyć się przed sądem. Czy jednak będzie miał coś do powiedzenia na swoją obronę? To, co zarejestrował monitoring w jednej z placówek bankowych, nie pozostawia żadnych pytań. 

Zgłoszenie kradzieży

Zgłoszenie kradzieży trafiło do Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim. Okazało się, że z jednej z tamtejszych placówek bankowych, zniknęła puszka z pieniędzmi przeznaczonymi na pomoc chorym dzieciom. W charytatywnej skarbonce znajdowało się około 1000 złotych.

Monitoring z banku sprawił, że funkcjonariusz jeszcze tego samego dnia ustalili personalia mężczyzny i zatrzymali 39-latka poruszającego się na wózku inwalidzkim. 

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co w kodeksie karnym przewidziana jest kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monitoring
Fot. bielsk-podlaski.policja.gov.pl

Monitoring w placówce banku zarejestrował okrutny czyn mężczyzny. 39-latek na wózku inwalidzkim ukradł skrzynkę z pieniędzmi przeznaczonymi na pomoc chorym dzieciom. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli
  3. Dramat, służby od razu rzuciły się na ratunek. Niestety było za późno
  4. Imiona facetów, którzy będą najlepszymi mężami. Oni nigdy cię nie zawiodą, są ideałami
  5. W upały niektórzy piją je litrami. Poważny błąd, można sobie mocno zaszkodzić

źródło: bielsk-podlaski.policja.gov.pl

 

Poprzedni artykułLudzie przerwali milczenie. Mieszkańcy Fuledy opowiedzieli o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
Następny artykułKolejny zakaz w Polsce. Ministerstwo chce podjąć radykalne kroki, Polacy przygotujcie się
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.