Mops został przyłapany przez ukrytą kamerę. Kiedy mały piesek myślał, że nikt na niego nie patrzy, doszło do pewnego, wstydliwego incydentu. Gdy jego właściciele odkryli nagranie, postanowili się nim podzielić. 
 
Filmiki, na których uwiecznione jest zachowanie naszych podopiecznych, potrafią bawić do łez. To, co przytrafiło się temu psu, zdziwiło nawet jego. Mops, który sądził, że jego wpadka przejdzie mu płazem nigdy bardziej się nie pomylił. Kiedy właściciele odkryli na nagraniu kulisty życia swojego psa, nie mieli zamiaru zostawić tego dla siebie. 

Mops przyłapany przez ukryte kamery

Mops przyłapany przez ukryte kamery miał nadzieję, że nikt nie odkryje jego wstydliwego sekretu. Leniwy pies, który bez żadnych wyrzutów sumienia całe dnie wyleguje się w domu, to jednooki Ludo. Okazało się, że jego ulubionym sposobem na relaks, jest zażywanie kąpieli słonecznych nad znajdującym się na tyłach domu basenem. Jednak ostatnio coś poszło nie tak, a całą sytuację nagrały kamery bezpieczeństwa. Co takiego uchwyciły?

Zabawny filmik z psem

Zabawny filmik z psem okazał się hitem Twittera. Właśnie tam właściciel postanowił pochwalić się wyczynami swojego podopiecznego. Mops, który wylegiwał się nad basenem nieoczekiwanie, wpadł do wody. Zwierzak wydaje się być bardzo zaskoczony, ale też zachowuje się tak, jak gdyby cała sytuacja nie miała miejsca i szybko udaje się do domu. Reakcja czworonoga rozbawiło właścicieli i wygląda na to, że podbiło serca internautów. Nagranie ma aż 3 i pół miliona wyświetleń a ponad 78 tysięcy osób przekazało je dalej! Musi je zobaczyć każdy miłośnik psów. 

ZOBACZ FILM:

Kiedy właściciele zobaczyli nagranie, na którym ich mops wpada do basenu, postanowili opublikować je na Twitterze. Reakcja psa jest prześmieszna.  

ZOBACZ TEŻ:

źródło: kochamyzwierzaki.pl
Poprzedni artykułKotlety schabowe w nowoczesnej formie. To prawdziwy hit, w którym szybko się zakochasz
Następny artykułKosmetyczka powiększyła jej usta i wyszczupliła twarz. Zdjęcia kobiety są porażające, mogła tego nie przeżyć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.