Mops to mistrz zabawy w chowanego. Aż 95% osób, poddaje się zalewie po 5 minutach wypatrywania słodkiego zwierzaka. Obiecujemy, piesek naprawdę znajduje się na zdjęciu, wystarczy dobrze się przyjrzeć. 
 
Mops, który ukrył się na zdjęciu to nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy uwielbiają testować swoją spostrzegawczość. Ten psiak najwyraźniej nie lubi być fotografowany, bo kiedy tylko jego właściciel wyciągnął aparat, postanowił szybko się schować. Trzeba przyznać, że słodkie zwierzę to prawdziwy mistrz kamuflażu. Tylko 5% osób, jest w stanie go dostrzec. 
 
 
Ukryty na zdjęciu mops
 
Ten mops w zabawie w chowanego nie ma sobie równych, a sztukę kamuflażu opanował niczym najlepsi komandosi. Nie wierzysz? Spróbuj odnaleźć słodkiego zwierzaka, który ukrył się na zamieszczonej fotografii, ale najpierw uzbrój się w cierpliwość. To z pozoru zwyczajne zdjęcie z parku to prawdziwy test na spostrzegawczość. 
 
 
Aż 95% internautów poddaje się po pierwszych pięciu minutach i nic w tym dziwnego. Aby dostrzec psa, trzeba naprawdę wytężyć wzrok. Co w tym trudnego? Mops nie tylko jest wyjątkowo mały, ale także wybrał sobie całkiem niezłą kryjówkę. Aby go odszukać, trzeba dokładnie przyjrzeć się wszelkim zakamarkom zdjęcia. 
 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
  Dlaczego kot udaje chleb? Pozycja na bochenek mówi wiele o twoim mruczku
 2. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
 3. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

Zajdź psa na zdjęciu

Zdjęcie, które stało się prawdziwym testem na spostrzegawczość, z pozoru wydaje się zwykłą fotografią z parku. Alejka, drzewa, wysokie trawy i ławki nie wzbudzają w nas większych podejrzeń, dopóki nie zaczniemy szukać wśród nich psa. 

Które miejsce wybrał sobie ten mops jako idealną kryjówkę? Odpowiedź może być zaskakująca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:
mops
fot. reddit.com

Na zdjęciu ukrył się słodki mops, czy potrafisz go odnaleźć? Przypatrz się dokładnie i zastanów, które miejsce mogło posłużyć pieskowi za idealną kryjówkę. Jeżeli jeszcze go nie znalazłeś, podpowiadamy, zwróć szczególną uwagę na ławkę. Nadal nic? Poniżej przygotowaliśmy odpowiedź.  

mops
fot. reddit.com

Ten zwierzak wie, jak się schować. 

ZOBACZ TEŻ:
 1. Karol Strasburger długo przecierał oczy ze zdumienia. Wszystko przez żonę
 2. Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg
 3. Polował na słonie i lwy. Kłusownik został zjedzony przez krokodyle
 4. Kamil: ”Najbardziej lubię dziewczyny na kiepskich stanowiskach. Mało zarabiają i dla wystawnej kolacji zrobią rzeczy, o jakie nikt ich nie podejrzewa”
 5. Chłopiec dyskretnie położył rachunek na stoliku policjanta. Napisał na nim wiadomość, mężczyzna wybiegł za dzieckiem
 6. Po 20 latach małżeństwa Natalia Kukulska wyjawiła dobitną prawdę. Fani mają oczy pełne łez, nie mieli pojęcia
 7. Właściciel prześladował swojego pupila. Ciężko uwierzyć, do czego się posunął
 8. Rząd znosi kolejne obostrzenia. Decyzja ma umożliwić organizację zaprzysiężenia Andrzeja Dudy
 9. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy

źródło: reddit.com

 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułNiezręczna wpadka prowadzącego ”Dzień dobry TVN”. Na oczach tysięcy widzów musiał przeprosić Edytę Górniak
Następny artykułMatka na chwilę spuściła dziecko z oka. Nagle 2-latek znalazł się w najgorszym możliwym miejscu, jest nagranie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.