Mops – czy ten słodki śpioch zasługuje na Waszą uwagę i odrobinę czułości? A może jak go widzicie to sami robicie się senni i najchętniej tylko wtulilibyście się w poduszkę? Na szczęście zbliża się pora spania.

Na pewno mnóstwo z Was zna to uczucie, kiedy smacznie sobie śpicie i nagle po cichutku skrada się Wasz pupil, wdrapuje na łóżko i wtula w ramiona. Choć sporo osób jest temu przeciwnych, równie wielu nie potrafi się temu oprzeć. W końcu patrząc na takiego słodziaka, nie sposób powiedzieć nie. Gorzej, gdy mamy już do czynienia z większymi pupilami… Do której grupy osób należycie? Przyjmujecie zwierzaka z otwartymi ramionami czy odsyłacie do siebie?

Poprzedni artykułSytuacja w kraju zmusiła kolejną sławę do wyznania prawdy. Przed całą Polską przyznał się do swojej orientacji
Następny artykułTragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Nie żyje Michał Bąk, stratował go byk
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.