Mops przeszedł bardzo trudną drogę. Znaleziony jako schorowany szczeniak, potrzebował kosztownego leczenia, na które schronisko nie było stać. Po tylu przygodach pies w końcu znalazł dom. Dziś zbija rekordy popularności na Instagramie. A jego uroda to prawdziwy atut!

Mops jest ślicznym psem, choć nietypowym. Ślady po jego trudnych przejściach są widoczne na jego pysku. To druzgocące, przez co pies musiał przejść, by dziś żyć normalnie. Psy z uszczerbkiem na zdrowiu często mają kłopot, by znaleźć dom, w przypadku tego czworonoga, szczęście się do niego uśmiechnęło. 

Mops znajduje w końcu dom

Pies, którego znaleziono przy drodze, miał poważne zapalenie oka. Jak się okazało, wymagał jego natychmiastowego usunięcia. Schronisko zorganizowało zbiórkę pieniędzy, by zafundować psu zabieg. Jego zdjęcie wrzucone na stronę zbiórki, przez wolontariuszy, roztopiło mnóstwo serc. Schronisko wzbogaciło się aż o 8 tysięcy dolarów, które zostały przeznaczone na leczenie reszty podopiecznych.

Piesek po operacji nie wyglądał najlepiej, mały uszczerbek na jego urodzie jednak nie odebrał mu szans na znalezienie domu. Mopsa zaadaptowało małżeństwo. Jak opowiadają, zwierzak znajdował się w opłakanym stanie, ale był tak słodki, że nie mogli opuścić schroniska bez niego.

  1. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  2. Owczarek niemiecki myślał, że jego psi przyjaciel nie żyje. Jego niezwykłą reakcję nagrano
  3. Jak koty okazują miłość? 10 oznak, że twój kot bardzo cię kocha

Pies staje się gwiazdą

Mops szybko wrócił do zdrowia. Jak się okazało, ma bardzo pogodny i wesoły charakter. Właściciele postanowili wykorzystać urodę psa i fotografować go w różnych przebraniach. Dziś Pee Wee, bo takie dostał imię, ma 99 tysięcy obserwatorów! Jest już pewnie psią ikoną mody.

Niedawno właściciele odkryli, że pies ma kłopot ze wzrokiem w drugim oku. Weterynarz potwierdził te przypuszczenia, jednak jak twierdzi, nie da się na tę przypadłość nic poradzić. Właściciele postanawiają się nie załamywać, pies jest i tak bardzo szczęśliwy, bo ma to, o czym każdy czworonóg marzy, kochający, ciepły dom. No i w przypadku Pee Wee, sławę ;).

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mops
instagram.com/peeweesbigpugventure

Piesek w zimowej stylizacji.

mops
instagram.com/peeweesbigpugventure

Brak jednego oczka w ogóle nie przeszkadza psiakowi w wyglądaniu fantastycznie.

mops
instagram.com/peeweesbigpugventure

Pies zaczyna słabiej widzieć na drugie, dotąd sprawne oko. Jednak nie zwraca na to uwagi. Uwielbia psocić i się przytulać.

mops
instagram.com/peeweesbigpugventure

Internauci go kochają.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać
  2. Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania
  3. Słowa tego mężczyzny powinien przeczytać każdy, kto myśli o psie. Są do bólu szczere

Źródło: wprost.pl

Poprzedni artykułSQUID będzie dostarczał usługi newsowe dostępne w smartfonach marki Huawei
Następny artykułWzięła swój telefon do ręki i zamarła. Zobaczyła na nim jedno zdjęcie, którego nie zrobiła
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.