Lelum.pl

Fot. unsplash.com

Krzyżówka mopsa z wielkim pitbullem. Ich szczeniaki są niewiarygodne, ludzie odwracają się na ulicy

28 Lutego 2020

Autor tekstu:

Łucja Jureczko

Mops i pitbull różnią się od siebie wyglądem, wzrostem i charakterem. Nie uwierzycie, co wyszło z połączenia tych dwóch ras! Ich szczeniaki wyglądają tak niewiarygodnie, że ludzie oglądają się za nimi na ulicy.

Mops i pitbull różnią się od siebie wyglądem, wzrostem i charakterem. Nie uwierzycie, co wyszło z połączenia tych dwóch ras! Ich szczeniaki wyglądają tak niewiarygodnie, że ludzie oglądają się za nimi na ulicy.

Każda rasa ma swój unikalny, indywidualny charakter. Decydując się na daną rasę mamy mniej więcej jakiś zarys naszego przyszłego zwierzaka w głowie – co, jednak gdy połączymy ze sobą dwie zupełnie inne rasy psów? Krzyżówka malutkiego mopsa z wielkim pitbullem jest tak niesamowita, że wzbudza powszechną konsternację.

Mops – kochany kanapowiec

Rasę psa powinniśmy dobrać do swojego stylu życia. Jeśli chcemy psiaka, który jest bardzo ruchliwy i wymaga dużo ruchu, nie powinniśmy decydować się na niego w momencie, kiedy lubimy poleżeć sobie większość dnia do góry brzuchem. Dlatego tak ważna jest przemyślana decyzja odnośnie do kupna bądź adopcji psa. Na szczęście są rasy psów, które idealnie wpiszą się w gusta i charaktery każdego człowieka 🙂

Dla kogo jest mops? Mops jest niesamowicie popularną rasą. Ich towarzyski charakter, inteligencja i mocne przywiązanie do opiekunów sprawiło, że świat je pokochał. Nie są dużych rozmiarów, więc świetnie sprawdzą się np. w małych mieszkaniach. Są psami raczej kanapowymi niż ruchliwymi.

Pitbull – pies o złej sławie

Pitbulle swoją złą sławę zawdzięczają głównie opiniom ludzi, którzy nie do końca zaznajomieni ze specyfiką rasy nie potrafią odpowiednio ich poprowadzić, wychować. Dodatkowo sam ich wygląd jest dość groźny. Zerowa odpowiedzialność u niektórych właścicieli tej rasy, na pewno nie pomaga, ponieważ co chwilę media huczą o kolejnych atakach ze strony pitbulli.

Mimo złej opinii pitbulle to bardzo inteligentne psiaki. Z łatwością przyswajają nowe komendy, poddają się tresurze. Opiekun natomiast musi być konsekwentny w swoich działaniach. Pitbull jest psem idealnym dla osób lubiących aktywność fizyczną. Wbrew pozorom są to bardzo czułe psy, które przywiązują się do swoich właścicieli.

Pitbull i mops – nietypowa mieszanka

Czego możemy się spodziewać po zmieszaniu dwóch psów z odmiennymi charakterami? Mieszanki wybuchowej! Rozmiarem bliżej im do mopsa, wygląd łączy zaś w sobie cechy obydwu ras.

Charakter szczeniaka może w tym wypadku mocno zależeć też od wychowania, rodziców, środowiska, socjalizacji. Jeśli trafi wam się mieszaniec takiej rasy, musicie być przygotowani tak naprawdę na wszystko, ponieważ nigdy nie wiadomo, jaki okaże się psiak.

Zobaczcie, jak wygląda krzyżówka pitbulla i mopsa? , bo tak nazywa się psiak, który ma za rodziców mopsa i pitbulla jest uroczy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rasy psów

Mieszanka Pitbulla i Mopsa – Pugbull.

Rasy psów

Tak wygląda szczeniak tej nietypowej mieszanej rasy psów.

Rasy psów

Tak wygląda dorosły pies tej mieszanki.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi:

Podobne artykuły

Zwierzęta

Ogromne niebezpieczeństwo zbliża się do Polski? Policja apeluje: „może być niebezpieczne dla społeczeństwa”
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Widzisz kota na zdjęciu? 4 obrazki podbijają sieć, ludzie głowią się nad odpowiedzią
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Znajdziesz kota na zdjęciu? 95% osób nawet nie podejmuje się zadania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu ukryty jest kot. Aż 90% osób nie jest w stanie go znaleźć w mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu znajduje się pies. 98% osób poddaje się po 10 minutach szukania
Czytaj więcej >

Zwierzęta

Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
Czytaj więcej >
Łucja Jureczko

Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]