Mops skrzyżowany z husky to wyjątkowa mieszanka genów. Pugsky, bo tak nazwana została hybryda raz, swoją ogromną popularność zawdzięczają nietypowej aparycji. Szczeniaki są wyjątkowe i właśnie dlatego przykuwają wzrok. Trzeba przyznać, że wyglądają niesamowicie!

Mopsy to kontaktowe psiaki, które coraz częściej wybierane są na domowych towarzyszy życia. Nie przepadają za aktywnością fizyczną, a długie godziny spędzone na wylegiwaniu się, mogłyby dla nich trwać w nieskończoność. Z kolei husky to żywiołowe i energiczne czworonogi, które uwielbiają ruch na świeżym powietrzu. Co może powstać z takiego nietypowego połączenia? Pugsky, czyli najdziwniejszy psiak świata!

Mops skrzyżowany z husky

Husky to psy, które przede wszystkim kojarzone są ze swoich niebieskich oczu i bujnej sierści, dla których miliony ludzi na całym świecie zupełnie traci głowę. Mopsy na tle innych czworonogów wyróżniają się krótkimi nóżkami, a także spłaszczonym pyszczkiem.

Krzyżówka tych dwóch ras w ostatnim czasie bije rekordy popularności i niemalże każdy miłośnik zwierząt, chciałby zostać jego szczęśliwym posiadaczem. Ich charakterystyczny wygląd sprawia, że naprawdę trudno jest przejść obok nich obojętnie. Kojarzysz zdjęcia mopsów z obłędnie niebieskimi oczami? To właśnie Pugsky.

 1. Niezwykłe nagranie. Pszczoły widzą intruza i gotują go na miejscu
 2. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

Pugsky: jakie ma usposobienie?

Zdaniem ich właścicieli psy Pugsky wykazują cechy obu ras. Zwierzaki są kontaktowe i ciekawskie świata. W dużej mierze przystosowują się do przyzwyczajeń swojego właściciela. Jeśli jest on osobą aktywną, z powodzeniem nadąży za jego szybkim i energicznym tempem życia.

Jeśli z kolei trafi pod dach miłośników południowych drzemek i seansów na kanapie… również nie będzie narzekał. Wzorowo sprawdzi się jako pies rodzinny. Dodajmy jeszcze, że odpowiednie przeszkolenie powinno zostać wdrożone już od najmłodszych lat. Wówczas raz na zawsze zapomnisz o nieodpowiednich zachowaniach i poszarpanych nerwach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mops
facebook.com

Mops i Husky to bardzo nietypowe połączenie. 

Mops
instagram.com @nathalybee

Ich cechą charakterystyczną są niebieskie oczy. 

Mops
imgur.com

Zdarzają się jednak wyjątki od tej reguły. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawa
  2. Kim Dzong Un uznał posiadanie psów za niezgodne z prawem. Wydał oburzający rozkaz, miliony ucierpią
  3. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne
  4. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  5. Wiesz jak nazywa się kwiat ze zdjęcia? Jest niezwykle cenny, ma piorunujące właściwości m.in. wzmacnia wzrok
  6. Wiadomo, kto podpalił puszczę Bieniszewską. Nikt się nie spodziewał

Źródło: merdacz.pl

 

Poprzedni artykułJustyna Żyła znów prowokuje. Przez kolejne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną wylało się wiadro pomyj
Następny artykułNiewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.