Joanna Moro zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem, które ukazało się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda pochwaliła się fotografią z wakacji. Nie mogła spodziewać się, że post wywołała tak ogromne poruszenie.

Internauci nie szczędzili aktorce złośliwości i przykrych komentarzy pod jednym z jej najnowszych zdjęć w social mediach. Dlaczego fotografia z wakacji stała się powodem do hejtu?

Joanna Moro pozuje topless na Instagramie

Aktorka przebywa obecnie na wymarzonych wakacjach. Wraz z mężem i trójką swoich dzieci udała się na Litwę, gdzie korzysta z pięknej pogody i uroków piaszczystych plaż. Zdjęciami z urlopu podzieliła się również na swoim profilu na Instagramie. Niestety, fotografie stały się pretekstem do złośliwych komentarzy ze strony internautów.

Powodem, dla którego użytkownicy Instagrama w negatywny sposób skomentowali post aktorki, był brak górnej części jej stroju kąpielowego. Joanna Moro pozuje na plaży topless, a w ręce trzyma opakowanie kremu do opalania. W opisie nawiązała do samoakceptacji i miłości do swojego ciała.

-Ładne ujęcie, które uchwycił mój mąż przy prozaicznej czynności smarowania się kremem przeciwsłonecznym — No i w tym momencie topless. Swoją drogą często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety — bez urazy panowie i panie. Grunt to lubić i akceptować swoje ciało — napisała Joanna Moro na Instagramie.

Joanna Moro padła ofiarą złośliwych komentarzy

Pod zamieszczonym przez gwiazdę postem znalazło się mnóstwo komentarzy krytykujących ją za zbyt odważne prezentowanie swojego ciała w social mediach. Wielu internautów zaczęło nawet obrażać aktorkę i jej wygląd.

„Można kochać swoje ciało, ale ja niekoniecznie bym wystawiała je na widoki oczu innych ludzi”

„Chyba nie ma co pokazywać, ogarnij się, kobieto”

„Uwielbiam jak ludzie, celebryci tłumaczą swoją goliznę nie spadkiem zasięgów, ale głęboką myślą, prawie filozoficzną… śmiechu warte”

„Można kochać i akceptować swoje ciało jak najbardziej, ale czy to powód, aby pokazywać je wszystkim? Nie sądzę. I jakby nie patrzeć kobiece piersi bardziej przyciągają uwagę niż męskie” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem aktorki na Instagramie.

Całe szczęście w obronie gwiazdy stanęli jej wierni fani, którzy nie tylko skomplementowali jej piękny wygląd, ale też podziękowali jej za ciepłe słowa na temat samoakceptacji.

„Widzę piękną syrenę”

„Niesamowite jest to, że można mieć taką dużą świadomość swojego piękna”

„Jeszcze, żeby ludzie byli normalni i akceptowali takie opalanie, byłoby cudownie” – napisali fani gwiazdy na Instagramie.

Zobacz zdjęcie Joanny Moro:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Moro została skrytykowana za występ podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Plotek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.