Zima wkracza do naszych szaf, a wraz z nią odwieczne poszukiwanie idealnej dzianiny. Dlatego, aby zaspokoić nasze pragnienie komfortu, MOTF, marka premium Shein, prezentuje swoją pierwszą kolekcję kaszmirów i wełen.

Wykonane z wysokiej jakości przędzy, ubrania MOTF są trwałe. Ich fasony są ponadczasowe, a kolory tak delikatne jak ich dotyk. Idealny, by bez wysiłku dopasować go do reszty garderoby.

A przy tak szerokim wyborze stylów, wydaje się niemożliwe, aby nie znaleźć coś, co Ci się podoba. Od miękkich tank topów po koszulki polo, berety, kardigany oversize, sukienki bodycon, a nawet spodnie typu loungewear – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oprócz fajnych wzorów, wszystkie dzianiny są hipoalergiczne, przewiewne i nie gniotą się. Prawdziwe drugie skóry, gotowe by otulić Cię elegancją bez wysiłku.

Z zamiarem umożliwienia ubierania się bez względu na wiek, styl czy budżet, kolekcja MOTF ma pozostać przystępna cenowo (od 27 do 85 euro). Jak oni to robią? Oferując kilka mieszanek przędzy. Tam, gdzie 100% kaszmiru jest gwarancją wysokiej jakości, mieszanki kaszmiru z wełną lub wełny z bawełną są bardziej dostępne.

Najtrudniej jest wybrać…

Materiały zewnętrzne

Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).