Mrozu przekazał smutną wiadomość. Podczas ostatniego koncertu w Krakowie przydarzył mu się nieszczęśliwy wypadek. Gwiazdor pokazał zdjęcie po wyjściu ze szpitala.

Wokalista jest obecnie w trakcie swojej trasy koncertowej i właśnie występował przed krakowską publicznością. Niestety, niespodziewanie doszło do przykrego wypadku, w wyniku którego gwiazdor poważnie uszkodził sobie nogę.

Mrozu uległ wypadkowi podczas koncertu

Muzyk odkładnie opisał całą sytuację na swoim profilu na Instagramie. Podczas ostatniego koncertu z trasy „Lecimy za daleko”, który miał miejsce w mieście Kraka, doszło do nieszczęśliwego zdarzenia na scenie.

W pewnym momencie wokalista próbował przemieścić się w kierunku swojego kolegi z zespołu. Niestety, tym razem układ sceny był inny niż zazwyczaj, co poskutkowało bolesnym upadkiem.

–  Kraków, była wczoraj taka petarda, że poleciałem za daleko… 
Po 13 latach koncertowania, niestety, stało się.
Podczas wczorajszego bisu, idąc w stronę podestu, na którym grał Adam (nasz klawiszowiec), w pewnym momencie skończyła się scena. Ten manewr wejścia na podest robię zawsze – tym razem ułożenie sceny było wyjątkowo inne…i w dymie, świetle i emocjach, które sięgały zenitu, lewa noga straciła grunt – napisał Mrozu na Instagramie.

Mrozu pokazał zdjęcie po wyjściu ze szpitala

Gwiazdor zdradził również, co konkretnie stało mu się w nogę. Okazało się, że piosenkarz boleśnie uszkodził sobie staw skokowy i z tego powodu zmuszony jest odwołać kolejny koncert w Krakowie.

– Zleciałem paskudnie, skręcając staw skokowy. Mogło być gorzej, ale mimo wszystko drugi krakowski koncert, który miał odbyć się dziś, musimy przełożyć – wyjaśnił Mrozu pod najnowszym postem w social mediach.

Jednocześnie muzyk przeprosił wszystkich swoich fanów i obiecał, że w sytuacji, gdy nie będą oni w stanie uczestniczyć w przełożonym koncercie, zwróci im pieniądze przeznaczone na bilety. Zdradził też, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby mimo niedyspozycji, zagrać kolejne koncerty.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MROZU (@mrozu_)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.