Mundurek szkolny to jednolity strój, który wyróżnia ucznia danej szkoły. Jednak często stroje te obciążeniem dla dzieci i rodziców, ponieważ konieczne jest dodatkowe odpowiednie przygotowanie. Ewentualny brak mundurka może kosztować ucznia uwagę lub upomnienie. Czy obowiązek ich noszenia powinien zostać przywrócony?

Wielu ludzi zastanawia się, czy przywrócenie mundurków szkolnych wyszłoby na dobre. Obowiązek ten był już wprowadzany kilkukrotnie, jednak nie utrzymał się on długo. Uczniowie dzisiaj nie są zobowiązani do noszenia dodatkowych uniformów, jednak wielu ludzi zastanawia się, czy ich przywrócenie byłoby dobrym rozwiązaniem. A czy Ty jesteś za przywróceniem mundurków szkolnych?

Poprzedni artykułZiemniaki obierzesz w kilka sekund. Mało kto zna genialny, prosty w wykonaniu trik
Następny artykułRosół według sekretnej receptury najlepszych kucharek. Tylko jeden składnik odpowiada za genialny smak
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.