Muniek Staszczyk: choroba wokalisty zespołu T. Love pokrzyżowała najbliższe plany koncertowe zespołu. Piosenkarz trafił do szpitala, po nagłym pogorszeniu się jego stanu zdrowia. Zespół wydał specjalne oświadczenie do mediów w tej sprawie. W jakim stanie zdrowia jest obecnie muzyk?

Fani zespołu T. Love mogą czuć się zaniepokojeni, a to wszystko za sprawą nagłego pogorszenia się stanu zdrowia frontmana grupy- Muńka Staszczyka. Artysta koncertował w Londynie, jednak trasę koncertową przerwała niespodziewana hospitalizacja muzyka. Muniek Staszczyk: choroba wokalisty jest wielkim zaskoczeniem dla fanów, jak również pozostałych członków kapeli, która wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Muniek Staszczyk: choroba

Fani zespołu T. Love są pełni niepokoju, a to wszystko przez oświadczenie, jakie wydała dziś grupa na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Muniek Staszczyk podczas trasy koncertowej trafił do szpitala, przez niespodziewanie pogarszający się stan zdrowia. Piosenkarz grał koncert w londyńskim Hyde Parku, jednak nie może kontynuować trasy. Wokalista przez najbliższe dni spędzi w jednym ze szpitali w Londynie. Muniek Staszczyk: choroba wokalisty pokrzyżowała plany koncertowe, o czym poinformowano w specjalnym oświadczeniu. 

– Muniek Staszczyk, lider zespołu T. Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia Artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów – czytamy w oświadczeniu.

Choroba muzyka uniemożliwia kontynuowanie trasy koncertowej. Pod oświadczeniem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów pełnych nadziei, że muzykowi szybko uda się pokonać nieznaną chorobę. Do tej pory nie jest znana przyczyna nagłej hospitalizacji muzyka, jednak jak już będą znane jakiekolwiek szczegóły, z pewnością was o tym poinformujemy.

Muniek Staszczyk: odwołane koncerty

Ze względu na nagłe pogorszenie się stanu zdrowia artysty trasa koncertowa promująca nadchodzący album muzyka musiała zostać przerwana. Nie wiadomo jeszcze, kiedy artysta powróci na scenę. Po zawieszeniu działalności zespołu Muniek Staszczyk zdecydował się ponownie na karierę solową. Jego najnowszy album Syn miasta ma pojawić się na rynku już w październiku, ale singiel promujący krążek Pola jest już dostępny od czerwca i zbiera świetne recenzje. Miejmy nadzieję, że Muniek szybko wróci do zdrowia i już niebawem będzie mógł kontynuować pracę nad promocją nadchodzącej płyty. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Muniek Staszczyk: choroba
facebook.com@T.Love/Muniek

Na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie dotyczące stanu zdrowia muzyka.

Muniek Staszczyk: choroba
facebook.com@T.Love/Muniek

Muniek Staszczyk przebywa obecnie w jednym z londyńskich szpitali. 

Muniek Staszczyk: choroba
facebook.com@T.Love/Muniek

Artysta musiał odwołać wszystkie nadchodzące koncerty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy sezon KUBOTA 2019! 25-te urodziny kultowej marki
  2. Femi Stories to polska marka z silnym przekazem. Ich ubrania nosi Dorota Szelągowska
  3. LuiStore. Niezwykle miejsce, w którym znajdziecie najpiękniejsze dodatki
  4. Local Heroes to polska marka, którą pokochała ulica i światowe gwiazdy. Co ją wyróżnia?
  5. Foodsi to aplikacja do taniego kupowania posiłków. Stworzyli ją polscy studenci
Poprzedni artykułMarcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz razem na wakacjach. Romantyczny urlop to dowód, że są razem?
Następny artykułMichał Szpak zaśpiewał w kościele! Nagranie trafiło do sieci: „Masz głos jak anioł”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.