Muzyk, uwielbiany przez tysiące Polaków, niespodziewanie zmarł. Tragiczne informacje o śmierci przekazało w piątek 16 października Radio Rekord, w którym mogliśmy usłyszeć audycje mężczyzny. Bliscy i fani pogrążyli się w rozpaczy. – Dziś odszedł. Niespodziewanie i przedwcześnie – poinformowała rozgłośnia. Zaledwie kilka dni temu, muzyk opublikował niepokojący wpis. 

Wyjątkowy muzyk, DJ, który był obecny na polskiej scenie muzycznej od 15 lat, nie żyje. Media przekazały tragiczne wieści. W środę 14 października, w mediach społecznościowych artysty pojawił się zatrważający wpis. Nikt nie przewidział tragedii.

Nie żyje polski muzyk

Muzyk, DJ, prezenter radiowy, wodzirej, właściciel firm eventowych, manager, który przez 15 lat swojej kariery podbił serca polskich słuchaczy, nie żyje. Radio Rekord, w którym prowadził Rekordową Domówkę oraz Rekord sunset Party, przekazało tragiczną wiadomość.

 – DJ Michał Juszczak – Whizz nie żyje – czytamy na stronie rozgłośni. 

Michał Juszczak zmarł nagle, po krótkiej i niespodziewanej chorobie. Kilka dni temu w mediach społecznościowych, muzyk opublikował niepokojący wpis. 

  1. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów”, ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano
  2. Fani „M jak Miłość” zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości
  3. Natychmiast zamykają przedszkola. Decyzja zapadła, w jednym z polskich miast nie było innej możliwości

Odszedł Michał Juszczak

 – Najgorszemu wrogowi nie życzę – zapalenie kaletki podbarkowej. Jeśli kobieta w czasie porodu czuje prawie taki ból jak facet podczas przeziębienia, to ja mam gruźlicę, ciężkie zapalenie płuc i covid naraz!!!  – napisał w środę 14 października na Facebooku Michał Juszczak. 

Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się, że zaledwie kilka dni później, dojdzie do niewyobrażalnej tragedii. Fani i bliscy artysty są zrozpaczeni, a swój smutek wyrażają w mediach społecznościowych. 

 – Tyle wspólnych wspomnień, tyle wspólnych planów. Za wcześnie przyjacielu! Za wcześnie! czytamy w poruszającym wpisie. – Przed Nami miało być jeszcze tyle wspólnych chwil, będziesz dla nas grać w niebie… Do zobaczenia przyjacielu napisała w pożegnaniu kolejna bliska osoba mężczyzny.
 
Śmierć muzyka to ogromna strata. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
 

„Spieszmy się kochać ludzi… tak szybko odchodzą”
Michał Juszczak dziękujemy Ci za współpracę????
Nadal nie możemy…

Opublikowany przez Radio Rekord 106,2 FM Piątek, 16 października 2020

Nie żyje uwielbiany muzyk. Radio Rekord przekazało tragiczne wiadomości o śmierci Michała Juszczaka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka miała zostać uśpiona. Nagrano przestraszoną psinę, nagle dzieje się niemożliwe
  2. Z ostatniej chwili: cały kraj ma przejść testy na wirusa. Niesłychana akcja u sąsiada Polski
  3. Maja ujawniła, co usłyszała od pielęgniarki tuż po porodzie. Nigdy nie przeżyła podobnego upokorzenia, aż chce się płakać
  4. ”Należy zamknąć cmentarze 1 i 2 listopada”. Ekspert nie ma złudzeń, nalega na podjęcie radykalnych kroków w przypadku większej ilości zarażeń
  5. ”Przetestowani będą wszyscy mieszkańcy kraju”. Sąsiedzkie państwo rozpoczyna akcję na wielką skalę
  6. „Rolnik szuka żony”: Małgosia urodziła córeczkę. Opublikowała pierwsze zdjęcie i zdradziła imię dziecka

źródło: cozadzien.pl

 

Poprzedni artykułRodzina Izy z ”Królowych życia” wkrótce się powiększy. Cudowna wiadomość, gratulacje
Następny artykułPorażający skutek koronawirusa. WHO opublikowało raport dotyczący dzieci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.