Muzyka potrafi ożywić nawet najbardziej ponure osoby. Co ciekawe, doskonale działa też na zwierzęta. Ten zmęczony pies oglądał spokojnie telewizję. Kiedy usłyszał swoją ulubioną piosenkę, od razu zareagował. Trzeba przyznać, że jego reakcja jest niesamowita!

Każdy ma taką piosenkę, którą uwielbia śpiewać prosto z głębi serca. Niektórzy, kiedy usłyszą dany przebój, od razu zaczynają go nucić. Najwyraźniej tyczy się to nie tylko ludzi, ale i zwierząt. Ten psiak jest tego najlepszym dowodem!

Muzyka ożywiła psa

Dla psa o imieniu Frank muzyka jest niczym miód na głębokie rany. To zwierzątko za każdym razem, kiedy słyszy muzykę, zatrzymuje się, aby zanucić jej chociaż kawałek!

Pewnego dnia, kiedy zmęczony odpoczywał przed telewizorem, usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Muzyka, która poleciała z głośnika, od razu go ożywiła. Po chwili pies zrobił coś, co jego właściciele postanowili od razu uwiecznić na filmiku. Trzeba przyznać, że pupil ma ogromny talent!

Co zrobił pies, gdy usłyszał muzykę?

W momencie, kiedy pies usłyszał muzykę, od razu podniósł głowę. Wyglądał w ten sposób, jakby od razu poznał piosenkę i próbował nasłuchiwać jej rytmu. W jednej chwili senny nastrój pupila całkowicie się zmienił. Dalsza reakcja psa wywołała wśród internautów wiele śmiechu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W pewnym momencie Frank stwierdził, że tak bardzo podoba mu się muzyka, iż musi do niej zaśpiewać. Na nagraniu możemy usłyszeć, jak pies zaczyna wyć do melodii piosenki Alicii Keys. Trzeba przyznać, że wyszło mu to naprawdę bardzo dobrze!

Szybko się okazało, że popisy na kanapie nie wystarczają, toteż Frank udał się do innej części pokoju, aby naprawdę dać z siebie wszystko. Kiedy dotarł do miejsca pod oknem, pies spojrzał w kamerę i ostatecznie wydał z siebie melodyjny ryk. 

Mimo że filmik ma już wiele lat, to wciąż cieszy się ogromną popularnością. Internauci twierdzą, że Frank jest nie tylko uroczy, ale także bardzo utalentowany. Widać, że muzyka to jego prawdziwy żywioł! Widać, że pupil wyjątkowo docenia przebojowy singiel Alicii Keys. Najwidoczniej muzyka łączy nie tylko pokolenia, ale też zwierzęta z ludźmi!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Muzyka sprawiła, że pies od razu poczuł się lepiej.

muzyka
fot. screen youtube.com,
sharkforsale

Z początku Frank był bardzo znudzony.

muzyka
fot. screen youtube.com,
sharkforsale

Chwilę później zaczął melodyjnie wyć do ulubionej piosenki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Głuchoniema kobieta komunikuje się ze swoim psem, który również nie słyszy. Ta historia wzruszy was do łez
  3. Rzucił psem o podłogę i zaczął kopać. Wszystko dlatego, że rachunek w klinice weterynarii był zbyt wysoki
  4. Kot i jego właścicielka podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]

źródło: shareably.co

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.