Choć za nami dopiero połowa listopada, gwiazda „Klanu” już dała się ponieść magii świąt. Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła zaskakujące zdjęcie. W tle kolorowa choinka i  „gwiazda betlejemska” w donicy. „My już po świętach”.

Dopiero co w sklepach roiło się od dyń i zniczy, a teraz z głośników już lecą największe świąteczne hity, zaś półki uginają się od świątecznych dekoracji. Przywykliśmy już, że wigilijna atmosfera towarzyszy nam na wiele tygodni przed Bożym Narodzeniem. Jednak gwiazda „Klanu” w swojej relacji poszła o krok dalej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest już „po świętach”

Nie jest tajemnicą, że plan zdjęciowy rządzi się własną linią czasową. Niejednokrotnie za naszymi oknami świeciło słońce i zieleniła się trawa, a bohaterowie na ekranie brodzili po kolana w śniegu. Nic dziwnego, że aktorzy oper mydlanych także dość wcześnie poczuli magię Gwiazdki.

Podczas, gdy Małgorzata Rozenek i jej rodzina przygotowali świąteczną sesję zdjęciową, a Sylwia Bomba obkupiła się w wigilijne ozdoby, Małgorzata Ostrowska-Królikowska poszła o krok dalej i… zamieściła zdjęcie po zakończonej wigilii.

My już po świętach – oznajmiła przekornie.

Za jej plecami mieniła się ozdobiona barwnymi światełkami sztuczna choinka, a uśmiechnięta Anna Laskowska prezentowała dorodny wilczomlecz nadobny, czyli popularną, doniczkową gwiazdę betlejemską.

Wygląda na to, że właśnie dobiegły końca zdjęcia do świątecznego odcinka „Klanu”. I podobnie jak ekranowi Mostowiakowie, także rodzina Lubiczów podzieliła się już opłatkiem. Co prawda twórcom raczej nie uda się przebić niespodzianki, jaką dla swoich widzów przygotowało „M jak miłość”, jednak atmosfera na planie z pewnością była równie niezwykła.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.02.2018 Obiad z Gwiazdami n/z: OSTROWSKA-KROLIKOWSKA MALGORZATA

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl