Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na budowie wszyscy członkowie ekipy Katarzyny Dowbor zebrali się razem. Zgotowali Wiesiowi aplauz z okazji debiutu w „TzG”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.08.2022 22:10

Na budowie wszyscy członkowie ekipy Katarzyny Dowbor zebrali się razem. Zgotowali Wiesiowi aplauz z okazji debiutu w „TzG”

Katarzyna Dowbor
Fot. facebook.com/Katarzyna.Dowbor.FanPage

Katarzyna Dowbor zrobiła naprawdę niezwykłą niespodziankę członkowi swojej ekipy budowlanej z programu „Nasz nowy dom”. Dzisiaj znany widzom „Wiesiek” zadebiutuje w tanecznym show stacji Polsat.

Wiesław Nowobilski był do tej pory kierownikiem budowlanym w programie Dowbor. Postanowił jednak wziąć udział w 13. edycji „Tańca z gwiazdami”, której premierowy odcinek będzie wyemitowany dzisiaj o godzinie 20:05.

Katarzyna Dowbor trzyma kciuki za Wiesława Nowobilskiego

Na fanpage’u Dowbor pojawiło się dzisiaj urocze nagranie. Widzimy na nim całą ekipę budowlaną programu „Nasz nowy dom” zebraną razem. Na czele stoi oczywiście prowadząca.

Wszyscy wiwatują i krzyczą, skandując imię kolegi: „Wiesiek!”, a sama Dowbor trzyma uniesione w górę kciuki, obiecując, że będzie mu kibicować i dopingować.

To naprawdę uroczy prezent od zespołu, z którym Nowobilski związany był od 2017 roku. To wtedy zaczęła się jego przygoda z programem, w którym został kierownikiem budowy. Teraz jednak zamienił plan remontowy na parkiet taneczny.

Wiesław z programu „Nasz nowy dom” w „Tańcu z gwiazdami”

Wiesław Nowobilski, pochodzący z Bukowiny Tatrzańskiej góral, pojawi się w „TzG” u boku Janji Lesar. Tancerka w 10. edycji programu pomogła zwyciężyć Damianowi Kordasowi. Czy tym razem także parze będzie sprzyjać szczęście?

Nowobilski nie kryje obaw związanych z udziałem w programie. Jako dziecko tańczył w zespole, jednak ostatnio przyzwyczajony był raczej do ciężkiej pracy. Jego żona miała mu nawet odradzać udział w programie.

Barbara Nowobilska jest jego żoną od 31 lat. Doczekali się nie tylko dzieci, ale i pięciorga wnucząt. Prowadzi wraz z synem własną firmę budowlaną. Wiesław mówił w rozmowie z portalem Super Express, że łatwiej jest pracować na budowie, niż tańczyć.

Będziecie mu kibicować?

Zobacz zdjęcia i film:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  „Taniec z Gwiazdami”. Poznaliśmy wszystkich uczestników 13. edycji. Kto z kim zatańczy?
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych