Na co chorowała Agnieszka Kotlarska? Aktorka zmarła kilka lat temu po długiej, ciężkiej chorobie. Widzowie znali ją zwłaszcza z filmu U Pana Boga za miedzą, gdzie wcieliła się w jedną z głównych postaci. Mało kto wiedział, że kobieta zmaga się problemami zdrowotnymi. W trudnych chwilach nieoceniona okazała się pomoc Małgorzaty Kożuchowskiej.

Aktorka zmarła 10 marca 2015 roku w wieku 43 lat i tym samym osierociła dwójkę dzieci. Przyczyną śmierci była choroba nowotworowa. Na pogrzebie pojawiła się między innymi Małgorzata Kożuchowska. Agnieszkę Kotlarską na ekranie widzowie najczęściej mogli oglądać jedynie w rolach epizodycznych. W wolnym czasie bardzo angażowała się w pomoc charytatywną. 

Na co chorowała Agnieszka Kotlarska?

Agnieszka Kotlarska chorowała na nowotwór, zmagała się z nim przez kilka lat. Mało kto wiedział o cierpieniu gwiazdy, ponieważ nikomu się nie żaliła, nie narzekała. Bała się jedynie o swoje dzieci. Po jej śmierci zajęła się nimi jej mama, jednak dużym wsparciem okazała się dla nich również Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka zorganizowała nawet zbiórkę, by pomóc rodzinie przyjaciółki. Kobiety poznały się jeszcze na studiach i od samego początku były ze sobą blisko. Obie musiały odnaleźć się w nowym dla nich mieście, jakim była Warszawa, a przyjaźń im w tym pomogła. Kożuchowska dostała rolę w M jak miłośća Agnieszka Kotlarska poświęciła się rodzinie i wychowaniu dzieci. 

Po śmierci Agnieszki Kotlarskiej Małgorzata Kożuchowska nie wyobrażała sobie pozostawienia jej dzieci w tak trudnej sytuacji bez żadnego wsparcia. Chciała przychylić im nieba. Wiedziała, że nikt nie zwróci im mamy, jednak zrobiła wszystko, by jak najmniej odczuły jej brak oraz by czuły się bezpieczne.

Była aniołem dobroci

Bliscy aktorki znali ją jako dobrego człowieka. Bardzo doceniali jej działalność charytatywną:

Agnieszka była aniołem dobroci. Pomagała innym, podnosiła na duchu, nawet gdy była już ciężko chora. Sama nigdy się nie skarżyła. Nie chciała obarczać nikogo swoimi problemami -powiedziała dyrektor biura fundacji im. Darii Trafankowskiej Katarzyna Traczyńska, podaje pomponik.pl.

Agnieszka Kotlarska nie chwaliła się publicznie pracą w fundacji zajmującej się pomocą chorującym artystom, jednak dość intensywnie pracowała na jej rzecz.

Ostatnią produkcją, w której wzięła udział aktorka, był film Chce się żyć z 2013 roku. Agnieszka Kotlarska została pochowana 13 marca 2015 roku na cmentarzu w Warszawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Na co chorowała Agnieszka Kotlarska?
facebook.com @agnieszka.kotlarska.9

Aktorka była bardzo dobrą, uczynną osobą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Grochola o pedofilii byłego męża. Wstrząsające słowa pełne bólu i szczerości
Następny artykułOjciec Frytki zabił się w domu córki Beaty Tyszkiewicz. Jego matka nie wierzy w samobójstwo
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.