Na dobre i na złe: serialowa Julia miała zaledwie dziewięć lat, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na ekranie. Chociaż debiutowała w filmie, to serial TVP2 przyniósł jej największą sławę. Czemu zdecydowała się porzucić tytuł, który wywindował ją na szczyt? Niedawno młoda aktorka wróciła do show-biznesu! Na stałe?

Julia z Na dobre i na złe była idolką tysięcy młodych ludzi w Polsce. Jedni widzowie ją uwielbiali, inni postrzegali jako rozpieszczoną nastolatkę. Czym się dzisiaj zajmuje? Zupełnie zrezygnowała z telewizji? A może wręcz przeciwnie – właśnie szykuje się do wielkiego powrotu? Ujawniamy losy jednej z najbardziej popularnych polskich dziecięcych aktorek! Będziecie pod wrażeniem, ile osiągnęła i gdzie studiowała. 

Sara Müldner dziś: co robi Julia z Na dobre i na złe?

Sara Müldner w tym roku skończy trzydzieści lat. Dziecięca gwiazda Na dobre i na złe spędziła cały okres dojrzewania na planie hitu TVP. Kiedy skończyła osiemnaście lat, nieoczekiwanie opuściła serial. Co się z nią działo przez ten czas?

Müldner zdecydowała się na studia zagraniczne. Czuła się znużona rolą, która wypełniła jej osiem lat życia. Wybór padł na Francję. Młoda kobieta rozpoczęła studia na Sorbonie, gdzie podjęła naukę na wydziale filozofii. Jednak nie porzuciła aktorstwa – przez cały ten czas wciąż doskonaliła swój warsztat.

Po powrocie do Polski przez jakiś czas aktorka wstrzymywała się od powrotu do show-biznesu. Uczestniczyła jedynie w wybranych wydarzeniach. Zdecydowała się również na występ w filmach Na boso z 2007 roku, Przystań z 2009 roku oraz gościnny udział w produkcji Lekarze. Jednak niedawno Sara pojawiła się na jednej z branżowych imprez – została uczestniczką Wielkiego Testu Telewizji Polskiej.

Jak wygląda Sara Müldner po latach?

Wiele osób poczuło się zaskoczonych nie tylko samą obecnością gwiazdy, lecz przede wszystkim jej wyglądem. Okazało się, że dorosła Sara Müldner wciąż do złudzenia przypomina nastolatkę z Na dobre i na złe

Co ciekawe, sama aktorka przyznała, że często zdarza jej się słyszeć komentarze od fanów odnośnie do młodzieńczego wyglądu. Jednak Sarze Müldner daleko do tamtej nastolatki, którą była kilkanaście lat temu. Przyznała, że przez ostatnie lata straciła dawną beztroskę i zaczęła traktować życie bardzo poważnie. 

– Dość często słyszę od ludzi, że się nic nie zmieniłam i nie wyglądam na swój wiek. […] Fizycznie niewiele się zmieniłam, ale zmienił się mój sposób postrzegania świata. […] Pod wpływem moich doświadczeń straciłam sporo optymizmu – cytuje aktorkę portal plejada.pl

Myślicie, że udział w imprezie jest zapowiedzią dłuższej współpracy Sary Müldner z TVP? Nie możemy się doczekać, aż znowu pojawi się na ekranie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na dobre i na złe
fot. filmpolski.pl

Sara Müldner miała dziesięć lat, kiedy pierwszy raz pojawiła się na planie filmowym. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Bedoes? Wiek rapera może cię mocno zdziwić!
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan kusi dekoltem w obłędnej stylizacji. Fani zachwyceni!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.