Na dobre i na złe: do obsady serialu TVP dołączy kolejny członek. Tym razem padło na syna Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego. Kogo zagra? Ta rola będzie dla niego spełnieniem marzeń. Już od najmłodszych lat pragnął pójść w ślady swoich sławnych rodziców i nareszcie zyskał szansę, żeby się wykazać! 

Kolejny potomek znanej aktorskiej rodziny postanowił spróbować swoich sił w show-biznesie. Tym razem padło na Jakuba Gąsowskiego. Młody mężczyzna ma za sobą już pewne doświadczenie, m.in. w dubbingu. Czy występ w Na dobre i na złe będzie pierwszym tak poważnym wyzwaniem? A może wręcz przeciwnie? W przeciwieństwie do wielu młodszych kolegów i koleżanek wyszedł z założenia, że w pierwszej kolejności postawi na zdobycie formalnego wykształcenia. Serial TVP to dla niego dopiero początek! Nie uwierzycie, gdzie jeszcze pojawi się w najbliższym czasie. Przewyższy popularnością swoich rodziców?

Kogo zagra Jakub Gąsowski w Na dobre i na złe?

Jak czytamy na chillizet.pl, Jakub Gąsowski pojawi się w Na dobre i na złe w 750. odcinku serialu TVP. Syn pary aktorskiej już w dzieciństwie marzył, że gdy dorośnie, będzie występował w filmach. Co ciekawe, Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski także wcześniej dostrzegli w nim potencjał. 

Kogo zagra Jakub Gąsowski? Młody mężczyzna wcieli się w rolę Zdziśka, młodego salowego, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę w szpitalu w Leśnej Górze. Na razie nie wiadomo, czy występ w Na dobre i na złe będzie tylko gościnny, czy Gąsowski zostanie w serialu TVP na dłużej. 

Kim jest Jakub Gąsowski?

Jakub Gąsowski jest aktorem serialowym, filmowym i dubbingowym oraz studentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelewerowicza w Warszawie. Młody mężczyzna użyczył swojego głosu między innymi bohaterom filmów Iniemamocni, Niania i wielkie bum czy Ant-Man i Osa

Czy Jakub Gąsowski gra w serialach? Rzeczywiście, występ w Na dobre i na złe nie będzie debiutem młodego studenta na wielkim ekranie. Gąsowski w przeszłości wcielił się w postaci Roberta z Na Wspólnej, Szymona z drugiego sezonu serialu Belfer oraz Rafała w Ale się kręci. Został także zaangażowany do filmu Orzeł, gdzie zaoferowano mu rolę marynarza Zbigniewa Kawy.

Mimo że pasja i talent Jakuba Gąsowskiego objawiły się w bardzo młodym wieku, nie udało mu się zdać egzaminów do Akademii Teatralnej za pierwszym razem. Jak podaje swiatseriali.interia.pl, to właśnie Hanna Śleszyńska miała przekonać syna, żeby spróbował swoich sił za rok. Gąsowski przez pewien czas pracował także jako reporter Dzień Dobry TVN, jednak najwyraźniej to aktorstwo jest jego prawdziwym powołaniem

Spodziewalibyście się, że Jakub Gąsowski wystąpi w Na dobre i na złe? Nie możemy się doczekać, aż pojawi się w TVP

ZOBACZ ZDJĘCIA JAKUBA GĄSOWSKIEGO I JEGO RODZICÓW:

na dobre i na złe
fot. filmpolski.pl

Jakub Gąsowski, nowy aktor Na dobre i na złe, jest synem Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. 

na dobre i na złe
fot. filmpolski.pl

Hanna Śleszyńska rozstała się z ojcem Jakuba, kiedy chłopiec był jeszcze dzieckiem. 

na dobre i na złe
fot. polski-dubbing.fandom.com

Myślicie, że dzięki Na dobre i na złe Jakub Gąsowski wyrośnie na nowego gwiazdora TVP?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trwa sprawa rozwodowa Agaty Kuleszy. W sądzie zeznawała jej siostra i Katarzyna Nosowska
  2. Wszyscy myśleli, że to zwykły dachowiec. To, co się okazało, zaskoczyło wszystkich
  3. Lucyna Grobicka była legendarną pogodynką TVP i ulubienicą widzów. Nazywano ją „Mgiełka”
  4. Agustin Egurrola od lat jest jurorem w „Mam Talent”. Niewiele osób wie, skąd się wzięło jego egzotyczne nazwisko
  5. Lucyna Grobicka była legendarną pogodynką TVP i ulubienicą widzów. Nazywano ją „Mgiełka”

źródła: swiatseriali.interia.pl, chillizet.pl

Poprzedni artykułTrwa sprawa rozwodowa Agaty Kuleszy. W sądzie zeznawała jej siostra i Katarzyna Nosowska
Następny artykułKultowa aktorka znacznie poprawiła swoją urodę. Fani nie kryją zaniepokojenia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.