Dziennikarze odwiedzili grób Krzysztofa Pachuckiego. Na miejscu zastał ich poruszający widok. W oczy rzucił się dar od żony rolnika, Bogusi. Rodzina pożegnała bliskiego zaledwie kilka dni temu.

Zaledwie 6 miesięcy temu bohaterowie „Rolnik szuka żony” stanęli na ślubnym kobiercu. Z całej Polski spływały gratulacje, także od Marty Manowskiej i ekipy programu. Niestety, nawet wejście na nową drogę życia i troskliwa wybranka u boku nie zdołały pokonać depresji. 2 czerwca 56-latek zniknął z domu. Jak się okazało, popełnił samobójstwo.

Pogrzeb odbył się bardzo szybko, w sobotę, 4 czerwca. Podczas ostatniego pożegnania obecni byli także dziennikarze. Teraz odwiedzili grób Krzysztofa Pachuckiego. Jeden szczegół przykuwa uwagę.

Dziennikarze odwiedzili grób Krzysztofa Pachuckiego

Udział w programie przyniósł rolnikowi znaczną popularność. Mimo to, widzowie nie mieli pojęcia, że Krzysztof zmagał się ze straszliwą chorobą, a tragiczna wieść o śmierci wywołała wielki żal wśród fanów. W mediach społecznościowych posypały się kondolencje, a wielu zwróciło uwagę, że odejście bohatera może być przestrogą.

– Strasznie mi przykro, że tak się stało […] Oby w niebie zaznał spokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny żony i najbliższych. Samobójstwo to nie rozwiązanie, zawsze jest jakaś nadzieja i wyjście z danego problemu.

– Wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich.

– To się wydaje aż niemożliwe… Współczuję rodzinie, straszna tragedia – czytamy pod pożegnalnym wpisem na Instagramie „Rolnika…”.

Na pogrzebie, oprócz bliskich, krewnych i wdowy pojawili się także dziennikarze. Uroczystości miały miejsce w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Mężczyzna został pochowany na lokalnym cmentarzu, w spokojnym miejscu na uboczu.

Teraz dziennikarze „Super Expressu” pokazali, jak wygląda grób Krzysztofa Pachuckiego. Mogiłę pokrywają kwiaty, wszędzie stoją znicze. W oczy najbardziej rzuca się jednak dar od 53-letniej Bogusi, która była żoną bohatera zaledwie przez pół roku. Wdowa uczciła pamięć męża ogromnym wieńcem czerwonych róż.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Przed śmiercią chcał się rozwieść. Poruszające doniesienia
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Źródło: Super Express, Jastrząb Post

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl