Gienek Onopiuk z programu Rolnicy. Podlasie stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych rolników w Polsce. Mieszkaniec Plutycz przeszedł w swoim życiu wiele, jednak ma za sobą również tragedię, która wpłynęła na całe jego późniejsze życie. Mężczyzna stracił ukochaną córeczkę.

Gienek i Andrzej z Plutycz królują w programie Fokus TV. Obaj panowie są bardzo pracowici, a gospodarstwem dziś rządzi starszy syn Gienka. Młodszy, Jarek ma 28-lat i również pojawia się w Rolnicy. Podlasie. Gienek miał też córkę, która zmarła niedługo po urodzeniu.

Gienek z Plutycz przeżył śmierć córki

Rodzina Gienka Onopiuka stała się niezwykle popularna. Stacja telewizyjna Fokus TV  stworzyła program Rolnicy. Podlasie, którego Gienek i Andrzej z Plutycz są głównymi postaciami. Poza nimi w programie możemy podziwiać również m.in. ich przyjaciela, Sławka, który nazywany jest Jastrzębiem.

Poza dwójką synów Gienek posiada także córkę, która od dłuższego czasu mieszka już poza gospodarstwem, ale niedaleko. Założyła własną rodzinę i odwiedza ich, kiedy tylko może. Jednak w życiu słynnego rolnika wydarzyła się wielka tragedia, która mocno wpłynęła na jego życie.

Mowa o śmierci malutkiej córeczki, Justynki, która zmarła zaledwie trzy miesiące po narodzinach. Jakiś czas temu Gienek szerzej opowiedział przed kamerami, że zdarza się, iż jego zmarłe dziecko mu się śni. Zdradził również, że powodem jej śmierci było wirusowe zapalenie płuc.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

W jednym z odcinków Gienek zdradził również, że jednym z jego największych marzeń jest to, by jego starszy syn, Andrzej znalazł miłość swojego życia. Jakiś czas temu Gienek powiedział, co sądzi o jego priorytetach:

– No i belarka ważna, i łazienka, ważna i dziewczyna ważna. Najpierw to niech dziewczynę gdzieś sobie kupi poszuka. Maszynę na dwóch nogach trzeba sobie kupić – opowiada w jednym z odcinków programu Rolnicy. Podlasie Gienek Onopiuk.

Majątek Gienka Onopiuka

W programie, którego Gienek i Andrzej są bohaterami bardzo często pojawia się widok przepełnionego błotem gospodarstwa. Znajduje się na nim stuletnia obora, a do niedawna stał także 50-letni wychodek, który został rozebrany, a w jego miejsce mężczyźni postawili nowy.

W rozmowie z Gazetą Współczesną Gienek Onopiuk przyznał, że radzą sobie przyzwoicie. Ustalono także, że gwiazdor programu Rolnicy. Podlasie posiada 50 ha ziemi, a także kury, konie, kaczki, gęsi oraz bydło.

Z kolei jego syn, Andrzej w rozmowie z portalem RolnikInfo przyznał, iż na jego polach góruje ziemia klasy 4 i 5. Tylko w niektórych pojawiają się trójki. Obecnie Gienek wraz z synem planują wybudować łazienkę do swojego domu.

Zobacz zdjęcie:

Rolnicy. Podlasie
fot. facebook.com/FokusTVpl

Gienek Onopiuk z programu Rolnicy. Podlasie ma dwójkę synów i córkę. Wiele lat temu zmarła jego malutka córeczka Justynka, która miała zaledwie 3 miesiące. Przyczyną śmierci było wirusowe zapalenie płuc. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: bialystok.se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl