Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na jaw wyszła prawda o dramacie Dody, terapia jej nie pomogła. ,,Jest tragedia”
Karol Osiński
Karol Osiński 28.06.2021 23:55

Na jaw wyszła prawda o dramacie Dody, terapia jej nie pomogła. ,,Jest tragedia”

Doda
fot. TRICOLORS/East News

Po półtorarocznej przerwie Doda powróciła na scenę. Wystąpiła na Polsat SopotHit Festiwalu. W rozmowie z Faktem opowiedziała o swoim dramacie, który spowodował, że musiała poddać się terapii. Okazuje się, że słynna piosenkarka ma lęk przed lataniem samolotami – Jest tragedia – mówiła Rabczewska.

Niestety terapia, której poddała się piosenkarka okazała się bezskuteczna. W dalszym ciągu na pokładzie samolotów czuje się niekomfortowo.

Doda o lęku przed lataniem samolotami

Dorota Rabczewska występuje na scenie od ponad 23 lat. Jej kariera jest bogata w mnóstwo sukcesów, które odnosiła głównie na terenie Polski. Niedawno wystąpiła na sopockiej scenie, gdzie w 2005 roku odbierała swoją pierwszą nagrodę za zasługi muzyczne.

Chociaż stres przed wyjściem na scenę już dawno temu jej minął, to bezustannie towarzyszy jej dyskomfort przed wejściem do samolotu. W rozmowie z Faktem zdradziła, że uczęszczała na terapię grupową o nazwie Pokochaj latanie, która miała jej pomóc w pokonaniu swoich demonów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pamiętam, że byłam właśnie na takich grupowych spotkaniach i jeden z uczestników powiedział, że on „się boi nie bać”. Wszyscy popatrzyliśmy na niego ze zdziwieniem, ale ja teraz miałam to samo. Może i powinnam się trochę stresować? Ale nie, trudno, będzie fajnie – mówiła Doda.

Dziennikarz zadał pytanie artystce, czy terapia była dla niej udana, jednak otrzymał odpowiedź, której nie chciał usłyszeć:

Nie, w ogóle. Jest tragedia – czytamy.

Mało kto wiedział, że piosenkarka zmaga się z takim problemem, ale warto zauważyć, że sama bardzo rzadko o nim wspominała. Kilka dni temu wystąpiła na Polsat SopotHit Festiwal, gdzie zaprezentowała swój premierowy hit pt. Don’t wanna hide. Niestety jej występ nie każdemu przypadł do gustu.

Zobacz wideo:

Występ Dody z Sopotu możecie zobaczyć powyżej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.plea

Tagi: doda