Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Doroty Choteckiej i Radosława Pazury. Interweniuje córka
Michał Fitz
Michał Fitz 29.04.2022 14:50

Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Doroty Choteckiej i Radosława Pazury. Interweniuje córka

Radosław Pazura
instagram.com/radoslawpazura

Radosław Pazura i Dorota Chotecka tworzą parę od ponad 3 dekad. Ostatnio udzielili obszernego, szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli, jak wygląda ich relacja małżeńska. Okazuje się, że nie należy do zwykłych.

W rozmowie z „Plejadą” zaznaczyli, że czasem wręcz musi interweniować ich córka Klara. Dlaczego do tego dochodzi?

Radosław Pazura i Dorota Chotecka o małżeństwie

Jak się okazuje, córka wcale nie musi interweniować dlatego, że jej rodzice się kłócą. Wręcz przeciwnie. Obydwoje podkreślają, że z każdym rokiem kochają się coraz bardziej, a ich miłość jest często spontaniczna i można by rzec młodzieżowa. Decydują się bowiem na nieplanowane, kilkugodzinne wypady nad morze i inne wspólne atrakcje, których można byłoby spodziewać się po dwudziestolatkach.

Chotecka przyznała, że córka czasem nie może nadziwić się ich zachowaniu i próbuje ich temperować, niejako zamieniając się rolami z własnymi rodzicami. Aktorka powiedziała to jednak w żartach, bo Klara na pewno też docenia to, jak jej mama i tata się kochają.

Co ciekawe, Dorota Chotecka i Radosław Pazura wspierają się też w swoim zawodzie. Często bowiem jest tak, że para aktorów nawet podświadomie ze sobą rywalizuje. W ich małżeństwie tak nie jest. Artystka przyznała, że jej mąż jest jej największym krytykiem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zawsze zależy mu bowiem, by małżonka zaprezentowała się jak najlepiej, a wie, że ma ona ogromny potencjał.

Mało tego, Radosław Pazura przy okazji premier spektakli, w których gra małżonka, decyduje się na uroczy gest, który tylko podkreśla ich silną relację. Zawsze po wszystkim wchodzi na scenę i wręcza swojej ukochanej bukiet kwiatów. Nie ma wątpliwości, że niejedna aktorka zazdrości tego Choteckiej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Źródło: plejada.pl