Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk rzadko pozują razem na ściankach. Aktor i prezenter znany jest ze swojej powściągliwości, jeśli chodzi o rodzinę i życie prywatne. Teraz jednak wyszło na jaw, jak wygląda jego związek z 37 lat młodszą żoną.

Karol Strasburger poznał swoją obecną żonę lata temu, kiedy u jego boku stała Irena. Ich drogi skrzyżowały się w 2006 roku, a w późniejszym czasie małżeństwo często odwiedzało restaurację, gdzie Weremczuk pracowała jako menadżerka. Trwało to aż do 2013 roku, kiedy pierwsza partnerka prezentera zmarła po walce z chorobą.

Niedługo potem Małgorzata została asystentką gwiazdora, a przyjaźń pomiędzy nimi rozkwitła jeszcze mocniej. Wreszcie zmieniła się w miłość, a ślub w 2019 roku był już tylko formalnością.

Karol Strasburger ma 37 lat młodszą żonę. Wyszła na jaw prawda o ich związku

Choć ich relacja trwa od wielu lat, Karol Strasburger nie afiszuje się ze swoim obecnym związkiem. Ślub wzięli w sekrecie, a teraz niezwykle rzadko pozują razem „na ściankach”. Trudno też znaleźć ich wspólne zdjęcia na Instagramie. Z kolei 2-letnią córkę Laurę zobaczyliśmy dopiero niedawno, na okładce magazynu „Viva”.

W rozmowie z tabloidem prowadzący „Familiady” opowiedział o pierwszym razie, kiedy trzymał w rękach swoją małą córeczkę. Wspomniał też, że oczekiwanie na informacje o stanie „późnego dziecka” było dla niego koszmarem, jednak wszystko okazało się w jak najlepszym porządku.

Ten mały człowiek właśnie poruszył małą rączką, dotykając mojej twarzy. Wtedy się popłakałem – wyznał.

Choć pomiędzy małżonkami są niemal 4 dekady różnicy, ponoć w żaden sposób nie wpływa to na ich uczucie. 75-letni Karol Strasburger jest dla Małgorzaty „mężczyzną marzeń”, co przyznała w programie „Uwaga TVN”. Poza tym aktor niezwykle dba o swoją kondycję, wybierając kort tenisowy, czy kajaki.

Ja się starzeję, a jemu się chce wszystko – mówiła Weremczuk.

Także prezenter przyznawał, że jest szczęśliwy, a kiedy w mediach pojawiły się plotki o rozpadzie związku, zdementował je jedną relacją.

Jakbyście przypadkiem czytali gdzieś o rzekomym kryzysie, to u nas wygląda on mniej więcej, na co dzień tak – oświadczył, pokazując fotografię, na której mogliśmy zobaczyć wtulonych w siebie małżonków, wspólnie spędzających „słoneczną niedzielę”.

Karol Strasburger
PHOTO: PAWEL DABROWSKI /SE/EAST NEWS WARSZAWA 16.01.2015. AUKCJA CHARYTATYWNA, CENTRUM OLIMPIJSKIE. N/Z: KAROL STRASBURGER. WIECEJ ZDJEC NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prawda wyszła na jaw, Krzysztof miał cel w zgłoszeniu do „Rolnika”. Manowska właśnie ujawniła
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: Pomponik

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl