Do 28 listopada trwa przedsprzedaż książki Barbary Kurdej-Szatan i Magdaleny Bober pt. „Jak to się stało?”. Aktorka opowiedziała w niej o rzeczach, których dotychczas nie decydowała się wystawiać na światło dzienne. Zdradziła m.in., jak zachował się jej mąż, Rafał Szatan, zanim jeszcze wzięli ślub. Ich historia jest niezwykle romantyczna.

Basia jeszcze nigdy nie zdradziła aż tak wielu szczegółów, które można przeczytać w jej książce. Rafał pokazał, że mu na niej zależy.

Barbara Kurdej-Szatan o swoim mężu

Popularna aktorka nie raz wspominała w swoich mediach społecznościowych, jak bardzo ważny jest dla niej małżonek, a także ile zrobił, by zdobyć jej serce. Chociaż premiera jej książki, którą stworzyła wraz z Magdaleną Bober, nadejdzie dopiero za kilka dni, to już teraz można dowiedzieć się kilku ciekawostek.

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała, jak zachowywał się jej mąż jeszcze przed ich oficjalnym wejściem w związek. Pewnego dnia udali się razem na imprezę, gdzie było mnóstwo osób, w tym tancerzy, a Basia zostawiła Rafała przy stoliku i długo do niego nie wracała.

Spodobało jej się to, że po jakimś czasie po prostu do niej przyszedł i bez żadnych nieporozumień zaczął z nią tańczyć. Po dwóch dniach zdradził jej, że musi wyjechać z rodzicami. Aktorka wówczas zrozumiała, że bardzo tego nie chce, jednak zaczęli się widywać. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po kilku spotkaniach i wspólnych, długich rozmowach zrozumiała, że bardzo się w nim zakochała. Pewnego razu Rafał zaproponował jej wspólny wyjazd na narty do Ramzovej w Czechach, gdzie po zasadniczo krótkim okresie znajomości zdecydował się jej oświadczyć.

Basia była tym bardzo zaskoczona i chociaż znali się dość krótko, to oboje czuli, że tego chcą. I tak do dziś tworzą naprawdę szczęśliwy i udany związek.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl