Policja w Tarnobrzegu otrzymała dokładnie o godzinie 7:43 w niedzielę telefon w sprawie podejrzanego o potrójne morderstwo Jacka Jaworka. 52-latek miał być widziany na motorze marki Yamaha nieopodal Jeziora Tarnobrzeskiego. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli na miejsce zgłoszenia i wybadali sprawę.

Przypomnijmy, że za wskazanie miejsca pobytu Jacka Jaworka Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych.

Policja otrzymała zgłoszenie o Jacku Jaworku

Funkcjonariusze policji otrzymują kolejne zgłoszenia, dotyczące Jacka Jaworka. Tym razem informację o tym, że 52-latek był widziany dostała policja w Tarnobrzegu. Ostatnie z nich dotyczyło Jeziora Tarnobrzeskiego.

– O godzinie 7.43 dyżurny policji otrzymał informację, że nad Jeziorem Tarnobrzeskim na motocyklu Yamaha porusza się mężczyzna poszukiwany w związku z potrójną zbrodnią w Borowcach. Na miejsce natychmiast ruszyły policyjne patrole – powiedziała w rozmowie z nowiny24.pl oficer prasowy policji w Tarnobrzegu, podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona.

Policjanci bezzwłocznie udali się do widzianego mężczyzny, zachowując wszelkie zasady ostrożności i bezpieczeństwa. Okazało się, że nie jest nim Jacek Jaworek, a bardzo podobny do niego, 51-letni mężczyzna. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Beata Jędrzejewska-Wrona zaapelowała, by przekazywać wszelkie możliwe informacje o miejscu pobytu mężczyzny. Przypomnijmy, że jutro odbędzie się pogrzeb trójki zamordowanych przez niego osób. Czy będzie to moment przełomowy w śledztwie? 

Zobacz zdjęcia:

Borowce
fot. fot. screen / KMP w Częstochowie /Policja
Jacek Jaworek
fot. screen / KMP w Częstochowie /Policja
Kryminolog
fot. facebook.com/jacek.jaworek.77

Poszukiwany Jacek Jaworek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje Stanisław Rodziński
  2. Znaleźli ciało podejrzanego. Okazało się, że zmarł niedługo po tragedii, właśnie podano przyczynę jego śmierci
  3. We wtorek pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Gdzie ukrywa się poszukiwany?

Źródło: nowiny24.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl