Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.09.2022 15:31

Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Magda Gessler
Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 22.08.2019. Jesienna ramowka TVN N/z: Magda Gessler

Magda Gessler zaskoczyła kreacją, w jakiej pojawiła się podczas Balu Fundacji TVN. Prowadząca program „Kuchenne rewolucje” wystąpiła w niecodziennej białej stylizacji, która zwróciła uwagę każdego zgromadzonego. Teraz pochwaliła się zdjęciami z imprezy na swoim profilu na Instagramie.

Bal Fundacji TVN to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w naszym kraju. W tym roku event ten odbył się pod hasłem „Bal Nocy Letniej”, a zebrane tego dnia pieniądze zostały przekazane na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które obecnie powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Podczas wydarzenia stacji nie zabrakło najpopularniejszych gwiazd, takich jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz czy Grażyna Torbicka. Na balu pojawiła się również znana z programu „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler, która zaskoczyła wszystkich swoją kreacją.

Magda Gessler wystąpiła w nietypowej kreacji z tiulu i piór

Restauratorka pojawiła się na wyjątkowym wydarzeniu TVN razem ze swoim ukochanym Waldemarem Kozerwaskim. Para nie szczędziła sobie czułości na ściance i od razu zwróciła uwagę wszystkich fotoreporterów. Powodem nie był tylko i wyłącznie fakt, jak ładnie zakochani razem wyglądają, ale również nietypowa sukienka, w jakiej zaprezentowała się gospodyni programu „Kuchenne rewolucje”.

Magda Gessler miała na sobie białą kreację z satynowego materiału. Stylizacja była niesymetryczna: tył był dłuższy, a przód odsłaniał nogi i białe sandałki na platformie, jakie tego dnia założyła gwiazda. To jednak nie wszystko, bowiem suknia restauratorki składała się z 15 metrów tkaniny oraz 8 warstw tiulu.

Uwagę zwracało również jej wykończenie i ozdobny kołnierz. Jak napisała sama gwiazda na swoim profilu na Instagramie, element ten stworzony został z piór marabuta. Cała kreacja jest wspólnym dziełem samej Magdy Gessler i projektantów MMC. Efektami celebrytka pochwaliła się również na swoim profilu w social mediach.

-Kreacja: @mmcstudiodesign – suknia z 15 metrów tafty uszyta na halce z 8 warstw tiulu i wykończona piórami z marabuta to wspólna wizja projektantów MMC i Magdy Gessler — napisała restauratorka w opisie zdjęcia ze ścianki Balu Fundacji TVN.

Magda Gessler świetnie się bawiła na Balu Fundacji TVN

Na zamieszczonych przez gwiazdę zdjęciach widzimy, że nie tylko wyglądała zaskakująco, ale też bardzo dobrze się czuła w swojej kreacji, co mogłoby wydawać się nieoczywiste, wiedząc ile warstw ma stylizacja. Magda Gessler pokazała kilka zdjęć ze ścianki, na których widać, że świetnie bawiła się na imprezie TVN. Na fotografiach pozuje między innymi razem z aktorem Cezarym Pazurą oraz Malwiną Wendzikowską.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Magda Gessler nie ma lekko na planie „Kuchennych rewolucji”, zdradziła kulisy programu. „Gotuję i czyszczę kibel”
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem