Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na Woronicza od dawna wiedzieli o poważnej, tajemniczej chorobie Paszta. Rafał Brzozowski ujawnił szczegóły
Michał Fitz
Michał Fitz 19.02.2022 19:21

Na Woronicza od dawna wiedzieli o poważnej, tajemniczej chorobie Paszta. Rafał Brzozowski ujawnił szczegóły

Rafał Brzowoski
TRICOLORS/East News

Dziś nagle odszedł Witold Paszt. Z informacji, które były dostępne dla opinii publicznej, nie wynikało, że jego stan jest aż tak ciężki. Jak jednak zdradził Rafał Brzozowski, osoby pracujące w Telewizji Polskiej były tego świadome.

Prowadzący programu The Voice Senior opowiedział o tym Pudelkowi. Wyznał też, jak czuje się ze stratą kolegi.

Rafał Brzozowski o chorobie Paszta

Dziś córki Witolda Paszta poinformowały o jego śmierci i zaznaczyły przy tym, że miała ona związek z powikłaniami, których wokalista nabawił się po aż trzykrotnym przejściu zakażenia koronawirusem na przestrzeni kilkunastu miesięcy.

Sam nie zdradzał jednak dokładnie, co mu dolega, a informując o swojej nieobecności na nagraniu finału The Voice Senior, jedynie wspomniał o problemach zdrowotnych. Nie sprecyzował ich jednak. Okazuje się, że były one wiadome osobom pracującym na planie wspomnianego wyżej programu, co potwierdził Rafał Brzozowski. Zresztą już sama Maryla Rodowicz udzieliła zaraz po finale show wywiadu, w którym napomknęła, że Paszt wciąż męczy się z koronawirusem i komplikacjami, które się z nim wiązały.

Co w takim razie do powiedzenia miał Rafał Brzozowski? Prezenter wyjawił, że pomimo świadomości choroby kolegi, miał nadzieję, że mężczyźnie uda się wrócić do zdrowia, gdyż zawsze emanował pełnią energii.

– Miał taki optymizm życia, że byłem pewien jego powrotu do zdrowia – tłumaczył prowadzący.

Skorzystał też z okazji i pięknie wspomniał Paszta, którego określił nawet mianem przyjaciela. Wyjawił, że ten pomagał mu prywatnie w wielu sprawach, a poza tym był po prostu dobry, życzliwym człowiekiem oraz wspaniałym artystą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Źródło: Pudelek.pl/ Pomponik.pl