W popularnym serialu produkcji stacji telewizyjnej TVN pt. Na wspólnej doszło do naprawdę dramatycznych chwil. Jedna z bohaterek, Katarzyna Berg została zgwałcona przez swojego szefa, Maćka, który dorzucił jej tabletki do drinka. Na tym nie koniec emocji. W odcinku doszło do kilku ważnych dla przyszłego przebiegu losów bohaterów serialu sytuacji.

Na wspólnej, jest jednym z najdłużej emitowanych seriali TVN. Losy jego bohaterów telewidzowie śledzą już od 2003 roku. Od tamtej pory nie mogą narzekać na brak emocji. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze wiele przed nimi.

Kasia z Na wspólnej została zgwałcona

Każdy sukces należy w jakiś sposób uczcić, jednak szef Kasi Berg z serialu Na wspólnej zdecydował się na nietypowy i niemoralny. Maciej, właściciel fundacji, w której jest zatrudniona Kasia, otrzymał bardzo prestiżową nagrodę za swoją działalność, w związku z czym przygotował dla swojej pracownicy zadanie specjalne.

Katarzyna, najstarsza córka Bogdana, w której postać wciela się aktorka Julia Chatys została poproszona przez Maćka o przygotowanie wyjątkowego i sprawiającego niemałe wrażenie pokazu fotografii na galę, która ma odbyć się dnia następnego.

W związku z tym, by sprawdzić, jak przebiegają prace Maciej, postanowił wezwać wieczorem do swojego biura Kasię, a ta przywiozła mu do biura praktycznie ukończony kolaż zdjęć. Szef wyglądał na zdecydowanie usatysfakcjonowanego, wobec czego wyszedł z pewną inicjatywą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Żeby uprzyjemnić wieczorowe chwile, szef zaproponował Kasi małego drinka, na co dziewczyna nie odmówiła. Okazało się, że w drinku znajdowała się niespodzianka, która sprawiła, że Kasia była wpół przytomna. Niedługo po tym Maciej zaczął ją obmacywać, by potem dopuścić się tego koszmarnego czynu, jakim jest gwałt.

Na wspólnej odc. 3179

Gwałt na Kasi, to jeden z wielu elementów odcinka nr 3179. Kolejne jego części są znacznie sympatyczniejsze. Mowa tutaj m.in. o urodzinach Pawła, która została zorganizowana przez Beatę w barze Ziębów.

Na imprezie pojawili się także nowi przyjaciele, Mirek i Sonia, którzy okazali się na tyle hojni, że wręczyli jubilatowi bardzo drogi prezent. Proste i rodzinne przyjęcie widocznie nie przypadło do gustu nowym gościom, jednak Pawłowi kompletnie to nie przeszkadzało. Po pijaku powiedział Mirkowi, że chciałby zainwestować u niego milion złotych.

Warto przypomnieć także o losach Wojtka i Żanety (Wojciech Błach i Anna Guzik), którzy zwyciężyli w kolejnym etapie wyścigu. Mężczyzna oszalał z radości, jednak znacznie większą satysfakcję sprawił mu fakt, że jego szef miał awarię samochodu i nie dojechał do finiszu.

Konieczny posądził Wojtka o sabotaż, co może zakończyć się między nimi prawdziwą wojną. Od 2003 roku przez serial Na wspólnej przeszło wielu aktorów, niestety niektórzy z nich zniknęli z ekranów. Których wspominacie najlepiej?

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Na Wspólnej TVN (@nawspolnej_tvn)

Kasia z Na wspólnej została zgwałcona przez swojego szefa, Maćka. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: ,,Na wspólnej”

Poprzedni artykułNie żyje tata korespondenta TVN Marcina Wrony. O smutnej informacji poinformowali koledzy ze stacji
Następny artykułNie żyje Michalina Pięchowa. Autorka książek miała 89 lat
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl