Na Wspólnej, Niania czy Dublerzy to jedne z seriali, w których mogliśmy podziwiać przystojnego, polskiego aktora, zanim doszło do tragedii. Dziś mężczyzna zwraca się o pomoc. Okazuje się, że jest całkowicie sparaliżowany. 

W 2000 roku jego nazwisko było jednym z najgorętszych w polskim show-biznesie. Zwycięstwo w wyborach Mistera Polskich zapewniło utalentowanemu, przystojnemu mężczyźnie rozpoznawalność i pierwsze role. Świetnie zapowiadającemu się aktorowi nie było jednak dane rozwijanie kariery. Mężczyzna, który mógł być filmowym amantem, dziś jest przykuty do łóżka i walczy o swoje życie. Pilnie potrzebuje pomocy, którą mogą ofiarować, między innymi, internauci. 

Aktor Na Wspólnej całkowicie sparaliżowany

Andrzej Bizoń walczy o życie. Aktor Na Wspólnej jest przykuty do swojego łózka i całkowicie sparaliżowany w wyniku choroby, która dotknęła go kilka lat temu. 

Kim jest Andrzej Bizoń?

Andrzej Bizoń był świetnie zapowiadającym się modelem i aktorem. W 2000 roku, jako Mister Poland, mężczyzna reprezentował Polskę w konkursie Mr. Intercontinental w Hanowerze. Andrzej Biznoń podpisał kontrakt z agencją modeli, a od 2003 roku podbijał serca fanek polskich seriali, występując w takich produkcjach jak Na Wspólnej, Niania, czy Dublerzy. Aktor zagrał również w filmie: Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście oraz Pogoda na jutro Jerzego Stuhra. Dlaczego zniknął? Najprzystojniejszy aktor polskich seriali jest całkowicie sparaliżowany i potrzebuje pilnej pomocy.

  1. Łamiące serce nagranie. Po powrocie ze szpitala pielęgniarz spojrzał na syna i zalał się łzami
  2. Mężczyzna pod Biedronką nagle osunął się na ziemię i umarł. Reakcja świadków zdumiewa
  3. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Andrzej Bizoń: choroba i koniec kariery 

Kariera dobrze zapowiadającego się modela i aktora zakończyła się w 2010 roku. Właśnie wtedy u mężczyzny zdiagnozowano zesztywniające zapalenia stawów kręgosłupa (ZZSK). Zaledwie trzy lata później doszło do całkowitego paraliżu.

Dziś, przystojny aktor, prosi o pomoc internautów. Ponieważ jego pracodawcy nie odprowadzali składek na ubezpieczenie zdrowotne ani emerytalne, nie jest on objęty żadną pomocą z tytułu świadczeń socjalnych. Nie ma prawa do renty czy do opieki medycznej. Na stronie internetowej pomagam.pl, ruszyła akcja zbiórki pieniędzy na leczenie aktora.

– Mam 80 000 złotych zaległych zobowiązań alimentacyjnych, których ze względu na mój stan zdrowia nie mogłem spłacać. Dodatkowo chciałbym prosić o wsparcie na leczenie oraz rehabilitacje, a także na przysłowiowe „życie”. – czytamy na stronie, pomagam.pl

Choć ze 140 tysięcy udało się już zebrać prawie 32 tysiące złotych, nie wszystkim ta szlachetna inicjatywa się spodobała, a wszytko ze względu na wzmiankę o alimentach. Aktor Na Wspólnej nie ma jednak zamiaru zatajać celu zbiórki. Mężczyzna jest chory od 10 lat i ma 24-letniego syna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy
  3. Dowiedziała się, z kim spotyka się jej syn i przeżyła szok. Płakała i błagali z mężem, by ją zostawił
  4. Znęcał się nad żoną i dziećmi, demolował mieszkanie. Niewyobrażalny koszmar rodziny na kwarantannie
  5. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego ma być bardzo uroczysty. Niestety, nie wiadomo kiedy się odbędzie
  6. Trwają prace nad programem 1000 plus. Do kogo wkrótce mogą trafić pieniądze?

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułDarmowe wakacje dla pomagających w szpitalach. Niewiarygodny gest polskich kurortów
Następny artykułChihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.