Na wspólnej: jeden z aktorów ulubionego serialu walczy o życie. Mężczyzna zmaga się z chorobą, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Aktor jest tak zdesperowany, że poprosił internautów o pomoc. Środki finansowe, jakimi dysponuje, nie pozwalają mu na pokrycie wszystkich potrzeb. 

Aktor znany z serialu Na wspólnej czy Dublerzy zmaga się z poważną chorobą. Mężczyzna cierpi na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Jest całkowicie sparaliżowany i nie radzi sobie w pojedynkę. Aktor ze względu na swoją trudną sytuację postanowił zwrócić się o pomoc. 

Aktor serialu Na wspólnej woła o pomoc 

Andrzej Bizon, aktor znany z serialu Na wspólnej znalazł się w dramatycznej sytuacji. Choroba sprawiła, że nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Mężczyzna cierpi na rzadkie schorzenie: zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Jest to dysfunkcja tkanki łącznej, obejmująca stawy międzykręgowe, co w efekcie prowadzi do ich stopniowego zesztywnienia. Nasilenie przewlekłej choroby, na przestrzeni czasu może ulec zmianie. Niekiedy występują długie okresy remisji, natomiast czasem chory zmaga się z zaostrzonymi objawami. 

Andrzej Bizon przez swoje schorzenie od 7 lat jest przykuty do łóżka. Obecnie przebywa w rodzinnej miejscowości Witkowice, znajdującej się w województwie małopolskim.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. „Szkoła TVP” ruszyła. Nauczycielki nie potrafiły odpowiedzieć na proste pytania, internet bezlitosny
  2. Nie żyje legenda muzyki. Miał koronawirusa
  3. Żeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Przyjaciel aktora napisał kilka słów w jego imieniu 

Jego przyjaciel Mariusz Połeć, nie mogąc patrzeć na cierpienie Andrzeja, zdecydował się pomóc i w jego imieniu wystosował krótką wiadomość:

Szybki postęp choroby (wiele ognisk zapalnych), przez lata doprowadził do całkowitego paraliżu, przykuwając moje ciało do łóżka. Od 6mcy straciłem wzrok w prawym oku, a lewe też już nie ostrzy. Przez 7 lat, gdy pracowałem w zawodzie aktor/model, moi pracodawcy nie mieli obowiązku odprowadzania składek na ZUS, dlatego nie przysługuję mi renta – czytamy na stronie zbiórki, pomagam.pl.

Portal pomagam.pl pośredniczy w zbiórkach pieniędzy przekazywanych później osobom, których historia została opisana na stronie. Wśród wielu potrzebujących znajduje się Andrzej Bizon. Aktor oznajmił, że suma jego długów wynosi około 140 tysięcy złotych. Są to, między innymi niezapłacone dotąd alimenty. Stan zdrowia mężczyzny nie pozwala mu na zdobycie potrzebnych pieniędzy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na wspólnej
facebook.com/NaWspolnejTVN

Aktor serialu na wspólnej zmaga się z uciążliwą chorą, która uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. 

na wspólnej
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Andrzej Bizon od 7 lat jest przykuty do łóżka i przebywa w swoim rodzinnym mieście w Witkowicach. 

Andrzej Bizon
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Przyjaciel w imieniu aktora zwrócił się z prośbą o pomoc, opisując w kilku zdaniach jego historię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Adoptowała wyjątkową rasę mopsa. Okazało się, że na świecie jest tylko 100 takich piesków
  3. Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Szuka go policja w całej Polsce. Zabił ciężarną partnerkę
  4. 8-letnia dziewczynka jest zarażona koronawirusem. ”Objawił się jedynie w postaci lekkiego kataru”
  5. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  6. Biedronka podjęła kontrowersyjną decyzję przed świętami. Sieć nagle zmienia swoje rozporządzenie, dotyczące godzin otwarcia

Źródło: telemagazyn.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.