Na wspólnej: gwiazda serialu niedawno urodziła. Pochwaliła się przeuroczym zdjęciem dziecka, które podbiło już serca fanów. Czy tym razem zdradzi, jak nazwała swoje dziecko? 

Pod koniec lutego gwiazda serialu Na Wspólnej oświadczyła, że jest w drugiej ciąży. Pierwsze dziecko urodziła dwa lata temu poprzez cesarskie cięcie. Kilka dni temu urodziła po raz drugi, czym od razu pochwaliła się na Instagramie. Czy zdradzi, jak nazwała swoją drugą pociechę?

Anna Kerth urodziła dziecko 

Dwa lata temu aktorka oświadczyła, że jest w ciąży. Jednak do tej pory nie zdradziła imienia swojej pociechy. W lutym 2019 również poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Czy tym razem będzie inaczej i gwiazda serialu Na Wspólnej zdradzi nam imiona swoich dzieci

-Naczekaliśmy się! Nasz drugi syn jest już z nami. – informuje aktorka na swoim Instagramie.

Anna Kerth przywiązuje dużą uwagę do dbania o swoją prywatność. Dlatego tym razem również nie zdradziła jakie imię będzie nosić jej potomek.

Gwiazda Na Wspólnej opowiada o porodzie 

Anna Kerth nie ukrywa, że pierwsze dziecko urodziła poprzez cesarskie cięcie. Zależało jej, aby drugi poród odbył się naturalnie. Napisała o tym na swoim profilu na Instagramie. Jest z tego bardzo dumna, podziękowała również wszystkim, którzy wspierali ją na ostatniej prostej do porodu. 

– Oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna, a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył.- pisze na swoim Instagramie gwiazda serialu. 

Ponadto aktorka uważa, że warto mówić o porodzie, dlatego zapowiedziała kolejny dłuższy post na ten temat. 

Anna Kerth pokazuje zdjęcie dziecka

Aktorka serialu Na Wspólnej na swojego Instagrama wrzuciła przeurocze zdjęcie stópek maluszka. Gratulacji pod postem nie ma końca, a Internauci są zauroczeni maleństwem. Zdjęcie nóżek dziecka to i tak dużo, na co możemy liczyć od gwiazdy TVN, ponieważ nie udostępnia zdjęć swojego pierwszego dziecka, choćby stojącego tyłem do obiektywu, jak mają to w zwyczaju inne gwiazdy. 

Gwiazda Na Wspólnej urodziła, zobacz zdjęcia: 

Na wspólnej
instagram.com/anna_kerth

To zdjęcie sprawiło, że Internauci naprawdę się rozczulili. 

Na wspólnej
instagram.com/anna_kerth

Gwiazda Na Wspólnej kilka dni przed porodem 

Na wspólnej
instagram.com/anna_kerth

Aktorka razem z mężem. Od kilku dni są rodzicami już dwójki dzieci, z czego są bardzo szczęśliwi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Szpak w Sopocie oddał hołd Korze. Podbił serca publiczności tym utworem
  2. Martyna Wojciechowska ma kryzys z Przemysławem Kossakowskim? Praca utrudnia im wspólne życie
  3. Katarzyna Skrzynecka schudła 14 kg w 8 tygodni. Fani niepokoją się o jej zdrowie
  4. Danuta Wałęsa wspomina młodość: ”Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty”

źródła:
plotek.pl

Poprzedni artykułDziewczyna pomalowała i uczesała mamę chorą na raka. Wygląda jak inna osoba
Następny artykułNaukowcy stworzyli specjalną linię melodyjną dla kotów. Pupile ją uwielbiają
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.