Na Wspólnej szykuje dla swoich widzów niespodziankę? A może gwiazda serialu odwiedziła salon sukien ślubnych prywatnie? Ewa Gawryluk, pokazując się w aż trzech sukniach ślubnych, wzbudziła w sieci spore zamieszanie.

Gwiazda Na Wspólnej — popularnego serialu, którego perypetie bohaterów oglądamy już od 2003 roku — pokazała się w trzech sukniach ślubnych! Czy w życiu Ewy Gawryluk dojdzie do odnowienia przysięgi małżeńskiej? A może aktorka ponownie wcieli się w rolę panny młodej? Wiemy jedno, w tych kreacjach wygląda obłędnie. Która waszym zdaniem jest najbardziej trafiona?

Ewa Gawryluk z Na Wspólnej w sukni ślubnej

Ewa Gawryluk z Na Wspólnej w sukni ślubnej, pokazała się swoim fanom na Instagramie! Choć w prywatnym życiu aktorka ślub ma już za sobą, ponownie mierzyła długie, białe, koronkowe kreacje. Gdzie gwiazda wybrała się na przymiarki? Gwiazda wybrała się na przymiarki do atelier projektantki Agnieszki Światły, która słynie z tworzenia przepięknych kreacji dla przyszłych panien młodych. Ewa Gawryluk pochwaliła się aż trzema ślubnymi sukienkami! Przypominamy, że aktorka od 21-lat jest szczęśliwą żoną.

Kim jest mąż Ewy Gawryluk?

Mąż Ewy Gawryluk to Waldemar Błaszyk, który w serialu Na Wspólnej wcielił się w postać Damiana Cieślika. Mężczyzna jest młodszy od swojej życiowej partnerki o 5 lat, jednak wiek nie jest żadną przeszkodą dla prawdziwej miłości.

Jak myślicie, małżonkowie zdecydowali się na powtórzenie przysięgi małżeńskiej? Czy para ponownie weźmie ślub? Jeżeli tak, to w której sukience waszym zdaniem wystąpi Ewa Gawryluk?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na wspólnej
instagram.com/ewa_gawryluk

Ewa Gawryluk pochwaliła się trzema sukniami ślubnymi i w każdej wygląda zjawiskowo! Która podoba wam się najbardziej?

na wspólnej
instagram.com/ewa_gawryluk

Ulubiona 52-letnia aktorka fanów serialu Na Wspólnej to niesamowicie piękna kobieta.

na wspólnej
TRICOLORS/East News

Wraz z mężem Waldemarem Błaszczykiem tworzą udane małżeństwo od 21 lat! Gratulujemy, tak pięknego stażu można tylko pozazdrościć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zmiany na twarzy i kończynach świadczące o nowotworze. Objawy, które łatwo przeoczyć
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

źródło: plotek.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.