Na Wspólnej: Anna Samusionek kiedyś była tak samo piękna, co teraz! Gwiazda pokazała zdjęcia z młodości, a internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą! Aktorka praktycznie w ogóle się nie zmieniła! Na szkolnych zdjęciach również olśniewa. Pokazała dyplom i legitymację. Jak ona to robi?

Piękna aktorka postanowiła rozgrzać nieco swoich fanów w deszczowy dzień. Na jej Instagramie pojawiły się zmysłowe zdjęcia sprzed lat. Na Wspólnej: Anna Samusionek kiedyś, tak samo, jak dziś, wyglądała jak milion dolarów! Internauci nie szczędzili jej komplementów. Jej figura to marzenie wielu kobiet.

Na Wspólnej: Anna Samusionek kiedyś była przepiękna!

Aktorka dodała kilka zdjęć z sesji, która odbyła się kilka lat temu. Jak wyglądała? Szok! Mamy wrażenie, że od tamtej pory Anna Samusionek w ogóle się nie zmieniła! Dziś ma 48-lat, a wygląda dużo młodziej niż jej rówieśniczki.

-Zimno jakoś się zrobiło, to pomyślałam, że te fotki sprzed lat trochę ogrzeją atmosferę — napisała gwiazda Na Wspólnej.

Reakcja fanów? Są zachwyceni! Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, myśleli, że to… aktualne zdjęcia! Kilka dni wcześniej gwiazda dodała zdjęcie sprzed 30 lat! Wraz z chórem kościelnym wyruszyła wtedy do Rzymu. Poznała tam swoją najlepszą przyjaciółkę! Zdradziła też, że ma na sobie ubrania… własnego projektu i wykonania! Wiedzieliście, że jest tak utalentowana?

Anna Samusionek: Instagram

Anna Samusionek chętnie pokazuje zdjęcia sprzed lat. Nie ma się co dziwić, w końcu zawsze wyglądała świetnie. Na Wspólnej: Anna Samusionek pod koniec czerwca pokazała swój dyplom i legitymację studencką, wtedy również zachwyciła internautów.

-Ale piękne zdjęcie w dyplomie, to spojrzenie takie hipnotyzujące. Nie można oderwać wzroku.

Oczy magiczne, tylko się zakochać – pisali internauci będąc pod ogromnym wrażeniem.

My również nie możemy się napatrzeć na aktorkę. Na Wspólnej: Anna SamusionekChoć zawsze wygląda pięknie, to prezentowała się już w różnych wydaniach. Jej znakiem rozpoznawczym jest zgrabna figura i blond włosy, ale była także brunetką i rudzielcem!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY SAMUSIONEK:

Anna Samusionek kiedyś
instagram.com/anna_samusionek/

Aktorka ujawniła zdjęcia sprzed lat.

Anna Samusionek kiedyś
instagram.com/anna_samusionek/

Na Wspólnej: Anna Samusionek kiedyś prezentowała się niesamowicie.

Anna Samusionek kiedyś
instagram.com/anna_samusionek/

Pokazała też swój dyplom. Internauci wpadli w zachwyt.

Anna Samusionek kiedyś
instagram.com/anna_samusionek/

Gwiazda chętnie pokazuje dawne zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn Beaty Szydło jest księdzem. Ks. Tymoteusz dostał kościelny „awans”
  2. Anna Powierza z partnerem w łóżku. Aktorka opublikowała intymne zdjęcie w objęciach ukochanego
  3. Ewelina Lisowska rozstała się z partnerem? Piękna gwiazda usunęła wszystkie wspólne zdjęcia
  4. W 2017 roku Dominika Gwit wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”. Beata Tyszkiewicz nie szczędziła jej przykrych słów w programie
  5. „Kora żyje”! Michał Witkowski uważa, że artystka sfingowała swoją śmierć
Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl