Na Wspólnej: gwiazda popularnego serialu zdobyła się na wstrząsające wyznanie. Ewa Gawryluk opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach po rozstaniu z ukochanym mężczyzną. Zakończenie wieloletniego związku przypłaciła depresją oraz nałogiem: „Uciekłam w alkohol”. Jak się dzisiaj czuje? Czy lubiana aktorka zdołała ułożyć sobie życie na nowo?

Każde rozstanie jest okupione wielkimi emocjami — szczególnie jeśli nadchodzi niespodziewanie, a druga osoba wciąż pozostaje dla nas ważna. Boleśnie przekonała się o tym Ewa Gawryluk. Gwiazda Na Wspólnej długo odchorowywała zakończenie związku z ukochanym mężczyzną. Doszło nawet do tego, że była zmuszona skorzystać z usług specjalisty, aby stanąć na nogi i pogodzić się z niespodziewaną stratą. Cierpienie sprawiło, że zdecydowała się już nigdy nie wchodzić w relację miłosną. Czy wytrwała w tym postanowieniu? Koniec historii jest zaskakujący.

Co robiła Ewa Gawryluk po rozstaniu?

Jak czytamy na rozrywka.dziennik.pl, Ewa Gawryluk przez wiele lat była partnerką Piotra Zelta. Ich związek rozpoczął się jeszcze w czasie studiów filmowych w Łodzi i przetrwał aż siedem lat. Zakochani wspólnie stawiali pierwsze kroki w show-biznesie.

Niestety, gwiazda Na Wspólnej i jej partner ostatecznie zdecydowali się na rozstanie. Powód? Według ustaleń rozrywka.dziennik.pl Ewa Gawryluk marzyła, by wziąć ślub i założyć rodzinę. Niestety, Piotr Zelt miał zupełnie inne plany. Nie mogąc odnaleźć wspólnego języka, młodzi podjęli decyzję o zakończeniu związku.

Jak informuje fakt.pl, Ewa Gawryluk na początku zupełnie nie potrafiła pogodzić się z zakończeniem związku. Aktorka pogrążyła się w depresji, zaczęła także topić smutki w alkoholu. Na szczęście w porę zdecydowała się na rozpoczęcie psychoterapii. Zażywała także środki farmakologiczne. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

— Uciekłam w środki antydepresyjne i alkohol. Chodziłam na psychoterapię. W końcu postanowiłam: będę sama — cytuje aktorkę magazyn Na Żywo

Gwiazda Na Wspólnej znalazła nową miłość?

Mimo że Ewa Gawryluk była zdeterminowana, żeby już nigdy więcej nie wchodzić w romantyczną relację, los postawił na jej drodze kolejnego mężczyznę — kolegę po fachu Waldemara Błaszczyka. Zakochana aktorka postanowiła złamać swoje postanowienie. Na szczęście okazało się, że tym razem trafiła na właściwego mężczyznę. 

Gwiazda Na Wspólnej i Waldemar Błaszczyk zalegalizowali swój związek w 1999 roku. Dziesięć miesięcy później na świat przyszła córka aktorskiej pary — Maria Błaszczyk. Do dziś pozostają jednym z najbardziej zgodnych i trwałych małżeństw w polskim show-biznesie. Mimo pojawiających się od czasu do czasu plotek o rzekomym kryzysie wygląda na to, że nadal są szczęśliwi. 

Ewa Gawryluk znalazła się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Na szczęście gwiazda Na Wspólnej podjęła mądrą decyzję o zwróceniu się o pomoc do terapeuty. To wspaniale, że dziś pozostaje w szczęśliwym małżeństwie.

ZOBACZ ZDJĘCIA EWY GAWRYLUK:

na wspólnej ewa gawryluk
fot. filmpolski.pl

Ewa Gawryluk wiele lat temu była związana z Piotrem Zeltem. 

na wspólnej ewa gawryluk
fot. filmpolski.pl

Gwiazda Na Wspólnej ciężko przeżyła zakończenie siedmioletniego związku. 

na wspólnej ewa gawryluk
fot. filmpolski.pl

Na szczęście dziś aktorka jest szczęśliwą żoną Waldemara Błaszczyka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Siostra Moniki Pietrasińskiej zmarła na raka w 2014 roku. Modelka opowiedziała o cierpieniu, którego doświadczyła
  2. Wazelina dobra na wszystko! 10 ZASKAKUJĄCYCH zastosowań
  3. Wnuczka Grażyny Szapołowskiej pokazała zdjęcie z wakacji. 18-latka pozuje na plaży w bikini
  4. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  5. Te paznokcie hybrydowe to absolutny hit wakacji 2019! Każda stylowa kobieta powinna takie mieć

źródła: plejada.pl, rozrywka.dziennik.pl, fakt.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.